La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1046 Culés

konto usunięte

4

Powiem Wam, że dzieje się. Są emocje. Najgorszy sezon Barcelony od lat, historyczna kompromitacja w Lidze Mistrzów, a do tego plotki o odejściu Messiego.

To może mieć swoje plusy. Na pewno jakieś grono osób przestałoby się tutaj udzielać. Zostałyby same prawilne mordki, bo bądźmy szczerzy, część kibiców jest tutaj kibicami Messiego, a nie Barcelony. Widać to zwłaszcza w momentach, gdy np. Barcelona wygra, a Messi nie strzeli gola, to da się zauważyć, że niektórzy nie są do końca usatysfakcjonowani. Podobnie z brakiem sukcesów.

Co będzie, to będzie. Życie pokaże, ale z pewnością przy normalnym zarządzie, ogarniętym trenerze, braku kolesiostwa, da się zbudować silną drużynę, co udowadnia Bayern, Liverpool czy jeszcze ktoś inny.

Z dystansem do plotek, zachowajmy spokój. Visca el Barca!!!

1

@NeroTFP Zostałem po 0-7 w 2013, po kompromitacjach w Rzymie i Liverpoolu, zostanę i teraz. Potężna rewolucja jest potrzebna w tym klubie i mam nadzieję, że szybko odbijemy się od dna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?