La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1810 Culés

1

Każdy zawiódł:
Trenerzy bo Valverde chociaż dobrze rozpracowywał rywali nie miał pomysłu a Setien nie potrafił wprowadzić żadnych konkretnych zmian w grze
Zarząd bo przez lata pobłażał słabo grającym graczom ze starej gwardii i odnawiał kontrakty wydając gruba forsę na gwiazdy bez przemyślenia tego
Gracze bo wielu z nich ( zwłaszcza tych z dłuższym stażem) widać ze nie chcą dawać z siebie wszystkiego, co roku piszą w mediach wielkie lecz jednak puste słowa.
Kibice: przywiązujący się do graczy, dający im status legend po dwóch dobrych sezonach, oburzeni gdy ktoś sugeruje sprzedanie zasłużonych lecz dawno nie grających na odpowiednim poziomie graczy.

0

@AlwaysBlaugrana Setiena mieli w d... nic z Setiena w Barcelonie nie było. Schematy te same co za Valverde. Piłkarze narzekali na intensywność treningów. O czym tu mowa. Przez ten sezon czy Valverde czy Setien "gra" taka sama

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?