La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2872 Culés

9

Ciekawe ile zajmie czasu, do momentu kiedy skapną się że Koeman to raczej słaby trener, bez jakiegoś super warsztatu.
Facet nie ma praktycznie nic oprócz charyzmy, żeby wybierać go na trenera Barcelony.
Znowu jakiś głupi pomysł.
Zbudował on gdzieś jakiś zespół od podstaw, albo coś wygrał ?
Chyba nie.

konto usunięte

0

@RosjaninBut ale to samo można powiedzieć o Pochettino czy o Pimiencie

1

@Explode tylko ze Poche zwojowal w europie w tamtym sezonie i zbudowal bardzo solidny sklad i to bez wiekszych milionow

6

@Explode No chyba nie to samo, bo Pochettino coś tam pokazał w Totkach.
To jest trener, a nie nazwisko jak Koeman.

konto usunięte

0

@RosjaninBut niby co pokazał? zero trofeów i ośmieszenie z Bayernem 2:7 u siebie.

1

@Explode Czyli do nas, jak znalazł.

1

@Explode Finał LM z Totkami to jest jakiś punkt zaczepienia.
Poza tym to jest trener, który umie układać drużynę, a nie jakiś krzykacz.
To jest zdolny facet, porażka 2-7 go nie przekreśla.
W takich meczach, zazwyczaj piłkarze partolą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?