La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1357 Culés

konto usunięte

0

Odkladajac na bok czy go ktoś tu chce czy nie, to jeśli mówimy o tym że Neymar przechodząc do PSG zrobił krok w tył w karierze, to czy obecnie wracając do Barcelony nie zrobiłby kolejnego? Jak sądzicie. Ma już swoje lata, trochę ostatni czas zaprzepaścil ( może odbije sobie to w tej edycji LM kto wie). I jeśli chcial zmienić otoczenie będąc w Barcelonie grającej o niebo lepiej niż obecna ( o zaangazowaniu piłkarzy nawet nie będę wspominał), to czy będzie chciał wrócić do obecnej? Zapraszam do dyskusji.

0

@Rust_Cohle moim zdaniem chce wrócić.

1

@Rust_Cohle ja na jego miejscu nie chcialbym juz tu wracać. Co innego gdyby wtedy został.

konto usunięte

0

@koksik2700 uważam podobnie.

3

@Rust_Cohle po co ma isc do gorszego klubu ? Nie oszukujmy sie Barca jest gorszym klubem w tym momencie. Ten zespol jest zniszczony psychicznie i kupno kilku zawodnikow i sprzedanie kilku zawodnikow nic nam nie da. Tu musi przez szatnie przejsc tornando co wyczysci ten syf. Neymar jak mysli o grze to niech tam zostanie bo to PSG przynajmniej ma jakis projekt sportowy i jak PSG nie zawali z Lispkiem to bedzie w finale a to juz jest duzy krok do przodu patrzac na to na jakich etapach odpadali. Obecna Barca nie ma projektu ani przyszlosci dlatego wolalbym aby do nas nie przychodzil bo kolejne 30 baniek na kontrakt to lepiej oplacic 4 mlodych ktorzy dobrze rokuja i moga w przyszlosci stanowic trzon

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?