La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1346 Culés

2

Cokolwiek dostaniemy w zamian za Griezmanna, jestem za.
Może być to Neymar, przynajmniej będzie coś dawał drużynie.
Tyle że PSG go nie odda, szkoda emocji na ten deal.

1

@RosjaninBut Neymar Neymar tylko Neymar. Jak on przyjdzie ro Ansu niech sie pakuje. Po co chlopak ma grac jak przyjedzie Neymarek lepiej kolejny zawodnik kolo 30 w klubie niz mlody ktory rozwinie skrzydla jak sie bedzie prowadzic. W sumie jakby inne klube mialy takie myslenie jak zarzad Barcy i tutejsza wiekszosc kibicow to nikt by nie slyszal teraz o Alphonso Daviesie czy TAA. Niech te bledne kolo toczy sie dalej kupowac zawodnikow ok 30 i placic horendalne pieniadze chocby Barca nie mogla za jedne kontrakt Neymara oplacic z 5 mlodych ktorzy dobrze rokuja i moga stanowic przyszlosc i trzon druzyny. Ale nie bo to Neymar i i bedzie jeszcze gral 2-3 lata na najwyzszym poziomie i nas wyciagnie z tego kupska. Neymar nigdy nie bedzie CRem czy Messim bo oni pewny swoj poziom beda trzymac dlugo, tacy jak Neymar to do 33-34lat i emeryturka w chinach i buty na kołek

konto usunięte

1

@Tomek54321 A to twoim zdaniem Griezmann coś gra i jest potrzebny nam? Kolejna sytuacja tak jak z Coutinho. Tylko,że gorzej bo Griezmann nie robi żadnej różnicy na boisku.

0

@donleo12 gorzej kazdy bedzie gral bo kazdy gra pod Messiego gdyby kazdy bral ciezar na siebie i gral to by bylo inaczej a nasza pomoc widzi w ataku tylko Messiego i musi za nich rozgrywac. Jak bylo MSN w Barcy to byl i Xavi i Iniesta ktorzy w pomocy robili swoje a atak juz tylko robil to co do nich nalezalo czyli strzelanie goli. Odkad odszedl Xavi a nasteonie iniesta to skonczyla sie dominacja w srodku bo teraz tam sa drwale ktorzy widza tylko Leo a on praktycznie ylko Suareza. Ile bylo meczy w lidze gdzie Griez wychodzil a wolne pola a nie dostal podania bo lepiej bylo podac do Messiego albo Suareza ktorego krylo 3 rywali

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?