La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1485 Culés

konto usunięte

3

Najlepsza jest mieszanka młodości z rutyną. Zbyt wielu jest tutaj wypalonych zawodników, których wspólnym mianownikiem są porażki z Romą, Liverpoolem i Bayernem. Suareza, Semedo, Alby, Rakiticia, Pique i Busquetsa na pewno nie powinno być już w wyjściowej jedenastce. Części z nich również w klubie.

3

@Ratamahatta Alba i Pique jeszcze się do czegoś nadają, zwłaszcza Alba.

0

@Bartek22 Alba to potrzebuje przede wszystkim konkretnego zawodnika, który by z nim rywalizował. Bo póki co Alba wie, że jest nietykalny. Poza tym konkurencja zawsze jest dobra.
Pique bym nie wyrzucał, bo jednak daje i może jeszcze dać sporo dobrego zespołowi.
Na pewno Semedo, Busquets, Rakitić, Vidal wg mnie do wyrzucenia. Suarez nie da już nic zespołowi w walce z najlepszymi, bo jest zbyt ociężały i wolny. Jest jednak gwarantem sporej ilości goli w La Lidze. Jednak pytanie czy klub stać na tak drogiego rezerwowego - bo nie ukrywajmy, jego rola powinna zostać ograniczona.

0

@Bartek22 Przez jego zachowanie odpaliłbym go jako pierwszego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?