La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

0

Ludziska słuchajta, może nie będzie tak źle.

Ten asystent Koemana (Alfred Schreuder) to dobry typ, świat już widział takie sytuacje, kiedy jakiś Dyzma miał doradcę który ogarnia i jest mózgiem całej operacji.
Do tego Koeman może posadzi starych na amen, za przyzwoleniem z góry.
Bo chyba po tu przyszedł, dalej uprawiać tej gehenny, w tej samej formie się przecież nie da.
Przy transferach Van the Beeka, Lautaro, Garcii, Pianicia, Trincao i stawianiu na Puiga, Fatiego czy Pedriego, może coś się ruszy pozytywnie w drużynie.
Suarez transfer, Busi ławka na amen i jedziemy.
Bocznych obrońców i tak nie ma na rynku, trudno oczekiwać jakiś super transferów na te pozycje.

Takie pozytywne myśli mnie naszły z rana.

0

@RosjaninBut Gorzej niż jest nie może być.

Wywalił bym Semedo i kupił Desta. Chłopak może grać na lewej i prawej stronie.

0

@RosjaninBut Najlepszym przykładem dobrej współpracy asystenta z trenerem byli Enrique z Unzue,oby poszli w ich ślady

0

@VamosGirl Semedo bym zostawił na ławkę, a pożegnał Roberto i kupił Desta, czy kogoś innego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?