La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1072 Culés

0

Żeby nie było tak sobie tylko piszę. A jakby tak ostro postawić na młodość. pomoc: de Jong - Puig, Pedri atak: Trincão - Messi - Fati a w obronie na pewno Lenglet i Araujo. Wtedy praktycznie nie wydajemy mnóstwo kasy. A na ławie mogą być tacy zawodnicy jak - Pique, Todibo, Monchu, Pjanic, Griezmann, młody Busquets lub Fernandes. Ewentualnie do ataku kupić napastnika, który zgodzi się na ławkę, idealny kandydat Lacazzete.

To się nie wydarzy, ale czy według Was to za mało doświadczenia i to bez sensu?

2

@Kamiloza91 wg mnie obecnie Messiemu srednio pasuje poyzcja nr 9

5

@Kamiloza91 I co takim składem chcesz osiągnąć? 3 miejsce w lidze? Fazę grupową w Lidze Mistrzów? Barcelona nie jest klubem ze środka tabeli, który może sobie pozwolić na przestój, jeśli chodzi o grę o najwyższe cele. Klub musi jednocześnie wymienić większość składu i nadal liczyć się w Europie. Takie coś jest niestety bardzo trudne. Ja może i wytrzymałbym sezon przebudowy, ale to ja. Myślisz, że zarząd tyle wytrzyma? Piłkarze tyle wytrzymają? Inni kibice?

Fernandes z United? Nie ma opcji, że go puszczą, chyba że zawodnik sam chciałby odejść.

0

@Danny Gaucho Muszę się zgodzić, Za daleko poleciałem i chyba zapomniałem bo tym dramacie, że my to Barcelona a nie Sevilla. Przynajmniej żeby Puig, Fati i ewentualnie Araujo sporo grali. Jeśli by sprzedać Coutinho, Griezmanna i większość wypalonych piłkarzy to kasa na jakieś konkretne transfery by była.

Ja mówię o tym naszym młodym wypożyczonym, albo coś pomyliłem.

0

@Kamiloza91 może i nie ma już takiego pokolenia jak w 2006 r, ale z takim składem na pewno powinniśmy w kazdym sezonie wychodzić z druzynami pokroju Gijon, Cadiz, Vallecano czy Valladoid (15 miejsce lub nizej). I taki sklad jestem pewien zeby sobie poradził, poradziłby sobie lepiej niż z Vidalem i Rakiticiem, bo by przynjamnije biegali, a w obecnej piłce to jest najwazniejsze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?