La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1481 Culés

konto usunięte

0

Wystarczy ze odejdzie 3-4 zawodnikow i bedzie git :)
Przesunac De Jonga na pivota
Messi i tak wiecej czasu spedza w pomocy, wiec czemu go tam nie przesunac ?
Coutinho , powinien wrocic a Griezmann grac na tej samej pozycji gdzie gral w Athletico
Rakitic , Vidal, Umtiti sprzedac w tym okienku , podobnie Roberto
Martwi prawa obrona ale kiedys w finale LM w pierwszej jedenastce gral Oleguer i dalismy rade
Byle do nowych wyborow. Laporta wracaj jak najszybciej !!!

konto usunięte

6

@RadekACCA "Messi i tak wiecej czasu spedza w pomocy, wiec czemu go tam nie przesunac"

Bo nie biega.

1

@RadekACCA a gdzie grał Griezmann w Atletico?

0

@RadekACCA Messi chyba najlepiej jakby grał na środku ataku to przynajmniej to jego truchtanie by tak nie zaburzało gry

konto usunięte

0

@NeroTFP nie gadaj , lepszego kreatora nie ma , a czasem wystawia takie pily ze glowa mala

konto usunięte

0

@Roni/VEB sprawdz sobie :D

0

@RadekACCA Messi w pomocy o Coutinho w składzie. Będziemy się modlić o tylko 8 w plecy...

konto usunięte

0

@Johnnie_Walker jak juz widzisz ta bramki to moze podziel sie liczbami nan kolejny euromilion :d

0

@RadekACCA a w czym mi się to opłaca? Sam sobie zgarnę pulę i się nie będę dzielić.

konto usunięte

0

@Johnnie_Walker nie zrozumiales skarkazmu :) ale spoko

0

@RadekACCA wręcz odwrotnie i to Ty nie zrozumiałeś mojej odpowiedzi. Ale nie mam żalu :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?