- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1918 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1918 Culés
2
Pamiętacie żeby jakaś eurooejska drużyna zaszła tak daleko w pucharach mając w nazwie sponsora klubu.
Dla mnie Lipsk to bardziej sztuczny klub od Paryża i Manchesteru. Bo przed erą szejkow coś te kluby ze sobą reprezentowały. A co było w Lipsku przed erą słynnych energetykow?!
0
@Criss18Barca Bayer Leverkusen.
PS. Lipsk nie ma w nazwie sponsora. ;)
14
@Criss18Barca sposób w jaki buduja ten klub zasluguje na szacunek. Tu nie było gigantycznych transferow i nazwisk
6
@Criss18Barca Taki sztuczny, że za sukcesem nie stoją niewiadomo jakie transfery.
5
@Criss18Barca Przynajmniej Lipsk promuje i sprzedaje młodych zawodników a nie jak Szejki spinają brodę i w odwecie wykupują ci gwiazdę za 222 mln tpfu na PSG 4ever.
10
@Criss18Barca a ja zdecydowanie bardziej cenię RB Lipsk niż City czy PSG. Klub powstał stosunkowo niedawno, kasa jest potrzebna na rozwój i z tym mam luz. Transferów nie robią 100 milionowych i widać tam bardziej pomysł, projekt i kupę bardzo dobrej roboty. Bardzo fajny klub. Po za sympatią do Indywidualnych nazwisk w zespołach City czy PSG to kluby, które zbudowały swoją "potęgę" W oparciu o miliardy, a projekt/pomysł opiera się na zakupie najlepszych i najdroższych. To jakaś wirtualna rzeczywistośc
2
@Criss18Barca Sztuczny a jest jednym z najlepiej prowadzonych klubów na świecie.
1
@Criss18Barca Kiedyś trzeba zacząć. RB Lipsk powstał 19 maja 2009 na bazie SSV Markranstädt. Myślę, że jak na 11 lat istnienia idzie im bardzo dobrze. Transfery robia przemyślane czy tu czy w Salzburgu. Dostają kasy dużo za zawodników, a mało wydają na transfery. Absolutnie się nie zgodzę z Twoja tezą.
0
@Criss18Barca jeden z ciekawszych obecnie klubów, widać tam pomysł zaangażowanie i pasje. Dziwie się twojej opini