- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1565 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1565 Culés
3
Swoją drogą Fajnie by było taką pomoc zbudować Donny De Jong Puig. Jako opcja Pjanić i pewnie Busi by byli no i jeszcze Pedri.
0
@Coutinho007 i kolejny rok bez rozgrywającego? Donny to taki lepszy motorycznie Vidal, typowy box2box - lepszy technicznie Valverde z Realu
0
@Coutinho007 Ja to najchętniej bym przeszedł na 4-2-3-1 a mianowicie
Marc
ktoś nowy-Pike-Lenglet-Alba
De Jong-Donny/Pjanic
Dembouz-Messi-Fati
Griezz
1
@Encore I brak rozgrywającego.
1
@messi564 Mnie tam Ivana bardziej przypomina niż Vidala. Po za tym masz do rozegrania Puiga i De Jonga, Donny to wiadomo od czarnej roboty jak to było za czasów Iniesta Busi Ivan
0
@Coutinho007 Dla mnie konieczność to jest dwóch rasowych skrzydłowych i Messi na ofensywnym pomocniku.
1
@Coutinho007 Ten Donny to jest zawodnik na zdynamizowanie gry, w miejsce, które zajmuje teraz Vidal. Może grać w pierwszym składzie, ale nie kosztem Pjanicia. On i de Jong to dla mnie pewniaki do pierwszego składu, van de Beek powinien pełnić funkcję Paulinho, Valverde z Realu. Coś takiego.
0
@Coutinho007 Zamiast Pjanica dużo bardziej wolałbym Wijnalduma
0
@Bartek22 taki zadaniowiec
0
@Bartek22 No można by o takim czymś pomyśleć ale miejscami Pjanić wydawał się Niech Ten sam problem co Busi i tego się obawiam, że nie ogarnie przy szybszych i bardziej wybieganych zawodnikach.
0
@Coutinho007 Nie obawiam się tego. Nasze problemy wynikają z tego, że takich zawodników mamy zbyt wielu. Busquets i Rakitić bardzo wolni, a Vidal nie potrafi utrzymać się przy piłce. Zwykle co najmniej taka dwójka wychodzi na boisko i nieszczęście gotowe, bardzo prosto nas zdominować.
Pjanić jest wolny, ale nie aż tak, jest wybiegany, potrafi utrzymać piłkę. Jeżeli zostanie wsparty młodymi, ambitnymi graczami, to nasza gra może się naprawdę poprawić.
1
@Bartek22 Ma w sumie coś czego nie Ma Rakitić i Vidal. Wizję gry i widzenie przestrzenne.