La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2192 Culés

0

„Nie chcę mówić źle o nikim. Chcę podziękować piłkarzom, którzy uczynili nas najlepszym klubem na świecie. Ale teraz nadszedł czas, aby pożegnać się z tymi graczami”.

Gdyby tylko to mówił ktoś inny niż Sympatyczny Okularnik to naprawdę można by było mieć jakiś cień nadziei. Tak czy siak wywalenie graczy wypalonych to jedno. Wstawienie na ich miejsce kogoś zupełnie nowego, kogoś kto będzie walczył o najwyższe cele to drugie. O to drugie się najbardziej martwie, bo Sympatyczny Okularnik już wielokrotnie pokazał, że On i Jego świat kompletnie nie mają pomysłu na tą drużynę. Mam tylko nadzieje, że choć raz się odwali od projektu sportowego i Koeman tutaj będzie grać największą rolę.

0

@macio_944 A może Koeman będzie miał wolną rękę? Pewnie marzenia, ale kto wie...

0

@macio_944 W tym oknie i tak nie będzie wielkich transferów, za odchodzących dziadków dostaniemy ochłapy, kilku piłkarzy już przyszło, liczę jeszcze na transfer obrońcy (Garcia), pomocnika (Donny za te 30 baniek super opcja) no i przydałby sie napastnik za tego Suareza, ale w ostateczności obeszłoby się sezon bez zastępcy, jakby mieli kupować kogoś na siłę byle kupić.

1

@barcelonaLM Gdzieś tam cień szansy jest i na to liczę. Bartkowi kompletnie nie ufam, więc do absolutnie każdej wypowiedzi podchodzę z dużym dystansem.

0

@macio_944 Bartek siegnal dna i bedzie bronic sie teraz wszystkim co ma zeby pokazac ze mu "zalezy"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?