La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1456 Culés

8

Tesknie za moncym Milanem, tesknue za Man.Utd Fergusona, tesknie za Realem w finale LM, tesknie do tego, aby Depor wrocilo do la liga, tesknie za Di Maria, C.Ronaldo za Ramosem bede dopiero tesknił... A najbardziej tesknie za zlotą pilka ktora dostawali Kaka Ronaldinho, Zidane, Ronaldo, czy Cannavaro... Nostalgia to Euro 2000 do ktorego noca wracam... Do MŚ 2006, 2010, tesknie do tego futbolu. Tęsknię za Iniesta, Xavim Ronaldinho, za Zizou, za Raulem, tesknie za Nesta i Maldinim w obronie, za Pirlo i Kaka w pomocy, za Eto'o i Henrym za za mundialem 98... Torresem z Liverpoolu... Ooo nostalgiczny jest ten futbol...

3

@AmigoBlancos Nie jesteś sam też za tym tęsknie

5

@AmigoBlancos A ja tęsknię za Tokio świecącym jak neon.

konto usunięte

0

@DonAndresFCB za Tel Awiwem białym jak welon

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?