- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1466 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1466 Culés
9
Tego właśnie się bałem wcześniej że trener będzie decydował i rozmawiał z piłkarzami o tym czy przyjmą inna rolę w zespole? A jak przyjmą? To zostaniemy z nimi i z ich pensjami. To zarząd miał podjąć zdecydowane decyzje. Z Panem i z Panem i z Panem nie planujemy współpracy w przyszłym sezonie. Kwiaty ordery ewentualne odprawy i z takim komunikatem zatrudniam trenera. Vidal Umtiti Busquets Suarez i Rakitic nie będą w Twojej drużynie. O reszcie sam decyduj ale na te miejsca już możesz planować wzmocnienia. A tu widzę znowu ktoś idzie na łatwiznę i spycha zadania na trenera. Pilka to biznes tutaj nie ma czasu na sentymenty. Jak piłkarz chce odejść to zrobi wszystko by to zrobić i ma w dupie klub. Tak samo musi czasami robić firma zatrudniająca zwłaszcza gdy wypłaca wielkie pieniądze.
1
@Janiama I zderzy się z szatnią, facet, który ma problemy z sercem od razu z odpowiedzialnością za odstawianie legend klubu, z pretensjami od nich itp.
1
@Janiama Podsumowując to w najlepszym razie dalej jesteśmy w dupie finansowo, ale może pierwszy skład będzie trochę inny na rzecz odstawienia starszych piłkarzy na ławkę. I to jest opcja max, zakładając brak psucia atmosfery, olewania treningów itd. Rewolucja fest
4
@Janiama Bartomeu powiedział, że część graczy zna już swoją przyszłość (lub jej brak) w klubie i że nadszedł czas żeby pożegnać część piłkarzy, którzy kiedyś uczynili Barcę najlepszym klubem na świecie. Gadał też że kasa na transfery jest, ale największy problem to pensje piłkarzy. No i Bartomeu raczej będzie brał udział w tych rozmowach.
Ja wiem, że słowa Bartomeu to jedno, a czyny to drugie, ale nie wiem skąd w takim razie Twoje wnioski wyżej
1
@Janiama no ale chyba to dobrze że jednak trener decyduje o składzie w 100% a nie zarząd.
0
@sokot Nie do końca, jak prezes firmy zatrudnia nowego dyrektora bo jest bałagan w firmie to musi najpierw zrobić porządek z pracownikami. To zarząd współpracował z tymi ludźmi i to on musi wyczyścić pole dla nowego trenera. Oczywiście potem to on już podejmuje decyzje.
0
@Janiama po to się zatrudnia odpowiednie osoby aby to one porządek robiły. Problem jest właśnie wiązanie im rąk. Przecież Koeman na pewno zapoznał się z sytuacją i jeśli ma jaja to wie na kogo stawiać. Wystarczy przekazać zarządowi kogo potrzebuje a na kogo przestaje liczyć, rozwiązywanie umów i podpisywanie nowych można zostawic zarządowi. To Ronald się zna na trenerce a nie zarząd.