- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1799 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1799 Culés
3
Już któryś raz czytam tutaj że Semedo jest super, musi zostać i tak naprawdę to super obrońca, szczególnie w ofensywie (!). Że braki ma w obronie, ale w ataku to kot jakich mało i bezwzględnie należy go zostawić i w ogóle Ci Valverde i Quique to głupki że woleli zamiast niego Roberto. Okej, to spójrzmy na statystyki.
Semedo - 124 mecze, jedna asysta na 761 minut. Wiecie kto ma lepszą statystkę? Kurwa Douglas - ale okej on w ogóle ma jedną asystę. Spójrzmy na naszych pozostałych asów z ostatnich lat:
- Maxwell - 89 spotkań, asysta co 645 min
- Martin Montoya - 67 spotkań, asysta co 402 minuty,
- Aleix Vidal - 51 spotkań (czasem grał wyżej, ale Semedo też), aysta co 252 min
- Adriano - 189 spotkań (sporo na środku obrony), asysta co 536 min, do tego 17! bramek, ww. po 2, Aleix 4
I gdzie Sergi Roberto grający na każdej pozycji w tym klubie poza bramką z 283 meczami i asystą co 548 min.
Do Daniego Alvesa, z szacunku do Brazyliczyka - porównań nie będzie.
Nie wiem co La Rambla widzi w Semedo, ale broni on tragicznie, grać kombinacyjnie nie potrafi, w ataku zrobi czasem szum, ale liczb ani nic konkretnego z tego nie ma, do tego w ogóle potem nie potrafi wrócić i robi taką dziurę w obronie, że równie dobrze mógłby tam grać i biegać Marc Bartra - nie było by różnicy. Ogółem lepszy i tańszy od niego byłby Cornel Rapa, liczę że Portugalczyk w końcu trafi do jakiegoś Getafe gdzie będzie grał na swoim poziomie.
0
@infamusse a zrozumiesz że nasza drużyna gra kompletny piach od 3 sezonow? I nie ma na rynku nikogo lepszego na po?
0
@Ghotti Szczerze to trudno gorszych kandydatów znaleźć.
1
@infamusse La Rambla widzi? Czy to my go wystawiamy w składzie czy też trenerzy? Wystawiał go Valverde, wystawiał Setien i będzie to robić Koeman. Nie patrz na asysty w zespole w którym w polu karnym gra tylko Suarez.
0
@Janiama ale no wszyscy trenerzy - ku lamentowi La Rambli stawiali wyżej niego Roberto. Słusznie zresztą.
2
@infamusse Odkąd przyszedł Setien to zdecydowanie Semedo > Roberto. O czym dyskutujesz?
0
@VenoM No nie wiem - różnica 500 min na korzyść Nelsona - przy czym Roberto przez kontuzje wypadł na 7 meczów.
Do tego - częściej grali razem, że niby Roberto miał łatać dziurę za Semedo lecącym do ataku, ale skutki były tego takie jak z Bayernem XD
0
@infamusse Z Bayernem to pierwsza połowę Nelson dobrze zagrał. Roberto zmienił w przerwie jako pierwszego.
0
@VenoM Dobrze wybiegał do przodu - za to z tyłu zostawiał taką dziurę że 2 gole padły jego stroną.