- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1051 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1051 Culés
8
Cześć wszystkim.
A więc Koeman trenerem Barcy. Hmm, no cóż, opcja która mnie osobiście bardzo zaskoczyła, sądziłem, że to będzie Pimienta, ale wyborem okazała się legenda Barcy, patrząc na historie tego klubu to wielkie legendy w tym zespole zazwyczaj były świetne gdy brały się za trenerkę, Johan, Pep, Enrique, a jeśli chodzi o ogólne to taki Rijkaard więc to zawsze jest jakiś autorytet, nie ukrywajmy ale Ronald Koeman to urodzony zwycięzca mimo, że jego kariera trenerska nie jest kosmiczna (jest solidna) to przegranym go nigdy nie można nazwać. Ja nie oczekuje od tego zespołu właściwie niczego, jesteśmy w kryzysie, mamy mało kasy, zarząd Barcy wiemy od lat jaki jest, do tego mamy zawodników którzy już są piekielnie wypaleni więc ja nic nie oczekuje, no i trafia trener o którym nie mam przychylnej opinii. W każdym razie mimo tego co się wydarzy to ja zwyczajnie poczekam, nie będę się niepotrzebnie nakręcał, robił sobie nadziei z transferami itd itd, niech się dzieje :)
0
@Chwytliwy heloł
1
@Chwytliwy
Czyżby to był początek serii cotygodniowych felietonów Chwytliwego?
1
@Chwytliwy Trzeba pamiętać że Koeman to wielko piłkarz o legenda ale trener już nie taki wielki. Ogólnie wielkich trenerów się nie zwalnia. On ostatnie przygody miał nie zbyt udane , a wiodło mu się tylko w ojczyźnie. Ale z drugiej strony Enrique też nie miał udanej przygody w Romie. A w "domu" poszło już znacznie lepiej :)
0
@Chwytliwy Słyszałem o nim opinię, że jest to człowiek, który idealnie się sprawdza jak są dymy jak u nas i wtedy czuje się najlepiej. Pytanie tylko czy u nas da radę bo jest tak gruby kocioł, że ja nie wiem.