La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1604 Culés

konto usunięte

2

Ja bym to widział tak:
Busi - sprzedaż. Chłopak totalnie się wypalił, a do tego stracił swoje atuty. Szybki nie był nigdy, ale odebrać jemu piłkę to było zadanie niemożliwe. Obecnie jest bardzo wolny, przewidywalny, podejmuje często nieodpowiedzialne decyzje. Uwielbiam go, ale zwyczajnie pora się z nim pożegnać. Do rotacji raczej nie ma sensu go trzymać, bo nawet jak wejdzie na 15min, to może popełnić jakiś poważny błąd w obronie.

Alba - definitywnie powinien zostać. Na rynku jest deficyt genialnych LO do wyjęcia. Alba nadal jest potwornie szybki, zadziorny, podłącza się do ataku i bardzo dobrze rozumie z Leo. Oczywiście, po przyjściu nowego LO można dawać częściej jemu odpocząć oraz nie wystawiać w meczach o pietruchę, jednak zostać powinien.

Suarez - trudny temat. Tutaj jest największy dylemat. Uważam, że mógłby zostać jako zmiennik z pensją obniżoną o połowę. I tak żaden klub już jemu nie da tyle, ile Barca, więc nawet połowa tej pensji to bardzo dobra opcja. Jednocześnie nie musiałby się z rodziną nigdzie przenosić, nadal mieszkałby u boku swojego przyjaciela i dzielił z nim szatnię.

Semedo - sprzedaż, lub zrobienie z niego zmiennika na prawe skrzydło.

Rafinha - sprzedaż, lub pozostawienie do rotacji w pomocy. Fakt jest taki, że jak grał to nie zawodził. Pobiera niską pensję, a i tak zarobimy na nim grosze. Jednak jak odejdzie to aż tak rozpaczać nie będę.

Coutinho, Rakitić, Griezmann, Alena, Braithwaite, Umtiti, Todibo - sprzedaż.

Vidal - niewiadoma. Jak zostanie to spoko, bo jako zmiennik na podmęczonego, silnego fizycznie rywala jest dobrą opcją. Jak odejdzie, to cóż... Swoje nam dał i na pewno bardzo pozytywnie będę go wspominać. Dużo zależy też od Koemana i tego, ilu zawodników do pomocy chce sprowadzić.

Dembele - cholera jasna wie. Do niedawna byłem całkowitym zwolennikiem jego sprzedaży. Tu dużo też zależy od tego, czy w tym okienku wróci Neymar. Jeśli nie, to może warto zostawić Francuza. Chociaż to jest ogromne ryzyko, bo ciężko mi uwierzyć, że chłop nagle przestanie się łamać.

Oprócz tego oczywiście włączneie Puiga i De Jonga na stałe do pierwszego składu Puiga i ew. Penii, jeśli odejdzie Neto.

Podsumowując:
Liczba zawodników do definitywnej sprzedaży: 7
Liczba zawodników, których dodatkowo można sprzedać: 3-4

Na tej 5 można na prawdę dobrą kapuchę zarobić. A jak oprócz nich sprzedamy kogoś jeszcze to tym bardziej.

2

@LuisSalvano
To ja zrobię kopiowanie mojego postu z wczoraj, aby ci uświadomić że z naszymi sytymi, grubymi rybkami zasłużonymi tak nie będzie ;]

"
Busquets... Kontrakt do 2023 roku XD zarabia 30 mln euro brutto rocznie X Kto mu da pensje nawet w połowię taką? Jak on prezentuje poziom na Betis ?...

Suarez... Kontrakt do 2021 roku. Zarobki podobne do Busquetsa i na pewno on wypełni ten kontrakt do końca.

Alba... Kontrakt do... 2024 roku X... Zarobki na poziomie 20 mln brutto rocznie... Nikt inny nawet połowy tych zarobków mu nie da... Będzie brzuchem do góry siedział i poręczy na Camp Nou się trzymał ale na pewno nie odejdzie bo nie ma gdzie...

Griezman... Kontrakt do 2024 roku... latek 29... około 35 mln brutto rocznie XXX... Po takim beznadziejnym sezonie, nikt mu nie da połowy tej kwoty... XD On również zostanie, po prostu...

Umtiti... Kontrakt do 2023 roku... xD Wiecznie na modłach u Szamanów. Zarobki na poziomie 15-18 mln brutto rocznie xD Gościa leczącego się u szamanów nikt nie weźmie nawet za darmo z taką pensją...

Coutinho... Kontrakt do 2023 roku... Pensja również na poziomie Busquetsa czyli okolice 30 mln brutto rocznie... Nikt mu takich pieniędzy, nawet zbliżonych do połowy, po prostu nie da...

Pique... Kontrakt do 2022 roku... Pensja na poziomie na pewno nie mniejszym niż Alby... 33 lata... Nikt mu nie da również jakkolwiek zbliżonych pieniędzy za grę... On zostanie. Chociaż to jedyna osoba która ma jaja w tej drużynie więc może i dobrze... "


Wysokość ich kontraktów = Pozamiatane.

0

@LuisSalvano Neymar nie wróci na 100%. Coutinho powinien zostać. Dembele sprzedać.

konto usunięte

0

@FC1899Barca No spoko, Ty masz swoje przemyślenia, ja swoje. Pamiętaj, że są tez takie kluby jak PSG, United, czy liga chińska / MLS.

0

@LuisSalvano Niestety Pan Bartuś już powiedział że Semedo nie na sprzedaż chociaż jak on mówi że kogoś nie sprzedamy na pewno to często jest odwrotnie więc sam już nie wiem. Co do wysokich pensji piłkarzy które mogą zablokować ich odejście - miejmy na uwadze że te pensje na pewno takie wysokie już nie będą bo Barto mówił że ze względu na covid poproszą zawodnikówno ich zmniejszenie.

0

@LuisSalvano Po co opuszczać słoneczną Barcelone i taki Klub gdy płacą ci krocie?... :P

konto usunięte

0

@don'T.R.I.P.e Semedo pewnie do City na wymianę pójdzie.

0

@LuisSalvano Ja bym dał Filipkowi jeszcze jeden sezon, powinien dostać szanse.. Może akurat Rudy go odbuduje :D

0

@LuisSalvano Dość podejrzane masz przemyślenia.
Suarez - absolutne do widzenia, źle wpływa na młodych, kloc bez szybkości.
Dembele - sprzedać choćby za 50mln, bo za chwile będzie wart 10.
Vidal - duża wypłata, mały pożytek, nieperspektywiczny, ostatnia szansa żeby zarobić.
Alba - sprzedać w ramach wietrzenia, o ile ktoś zechce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?