La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1050 Culés

0

Wygląda to tak że Koeman chce pokazać zawodnikom / zarządowi że on tu rządzi. Wszystko fajnie ale (jeżeli to prawda) zlewanie Suareza w ten sposób to jest prawie sabotaż...
Czy on naprawdę nie wie jak wielka jest przyjaźń Suareza i Messiego ... człowieka wokół którego chce budować nową Barcelonę ? Nikt mu nie powiedział ? Kappa
Już nie wspominając o tym że sprzedając wszystkich "dziadków" nie uzbieramy na jedno konkretne nazwisko żeby wzmocnić zespół. To traktując w taki sposób najlepszego kumpla Messiego automatycznie nastawia go przeciwko sobie. Co jest słabe z kilku powodów, bo albo Messi tylko upewni się w przekonaniu że musi odejść i wymusi na zarządzie transfer jeszcze teraz. Albo będzie się męczył jeszcze rok zlewając całkowicie trenera jak robił to z Kike. Do tego nawet jak go teraz sprzedamy to i tak nikt go nie kupi za jakieś sensowne melony bo wirusik :)
Nie wiem co to za durna taktyka ale powodzenia mu życzę z takim podejściem :)
Domyślam się że Griezmann szykowany jest na 9tkę :).

Coś czuję że jak przyjdzie Xavi to będzie musiał grać samymi graczami z Barcy B i walczyć o Ligę Europy :)

1

@zenoowity Messi chwilę będzie smutny, a potem mu przejdzie, znajdzie sobie nowych kumpli. Jakoś gdy odchodził jego kumpel Fabregas, to nie było tragedii, a nawet zdobyliśmy potem potrójną koronę.

2

@zenoowity po to właśnie przyszedł Koeman że takimi rzeczami ma się nie przejmować jak np. że Suarez to ziom Messiego .
Oby pożegnał dalej Busiego ( nie chcę już patrzeć na tego amatora ) ,Vidala , Rakitica , Umtitiego , Semedo , Roberto , Braithwaite'a , Rafinhe , Alene , Todibo i Wague .

0

@ShawnC Roberto i Umtiti nie odejdą do końca kontraktu. A co do Alenii Todibo i Wague to czasem nie jest przyszłość Barcelony ? Jeszcze niedawno czytałem tu że to są super gracze i potrzebują minut żeby zostać nowymi Messim Xavim Pique Puyolem itp ... ehh jak ten czas szybko leci.
Rozumiem że jak sprzedamy ich wszystkich i zarobimy 50 mln to dołożysz troszkę kaski do nowych transferów ^^ ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?