La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

3

Zastanawiam się czy działania Koemana to naprawdę przemyślany plan. Największe problemy Suareza to: zarobki, człapanie i klapki na oczach Messiego gdy jest w składzie, jednak jeśli prawdą jest to co mówi: że może zejść z zarobków i usiąść na ławce to nie widzę z nim problemu, facet wypracowuje conajmniej 30 bramek na sezon. Inaczej widzę jednak Busquetsa, on to za dużo argumentów "za" już nie ma, myślę że nawet do wzorca młodzieży się nie nadaje, Busquets był jedyny w swoim rodzaju i tyle, osobiście nie szedłbym w szukanie drugiego Busiego, tylko DP z prawdziwego zdarzenia, myślę że De Jong czy kto kolwiek kto miałby grać na tej pozycji nie potrzebuje Busquetsa. Inna sprawa, co on gwarantuje wchodząc z ławki? Jest tykającą bomba z tyłu, a do przodu za dużo nie gra. Po co on Barcelonie? Roberto jeśli zejdzie z zarobków to ok, załata kilka pozycji na ławce (oby na ławce), Pique niech zostanie, tylko wprowadzmy ŚO który za rok wejdzie na jego miejsce, Alba gra na takim poziomie że lepszego LO nie znajdziemy, a charakter ma taki cieżki że myśle że da sobie radę.

0

@Kacper1432 Koeman jest odważny i robi to co powinien zrobić, jeżeli Busquets, Pique i Alba zejdą na drugi plan a Vidal, Rakitic i Suarez odejdą to jestem spokojny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?