- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1445 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
16
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1445 Culés
5
Ronald Koeman to absolutna gwiazda ekipy Cruyffa! To był zawodnik, który wykonując stały fragmnent gry, powodował uczucie paniki wśród bramkarzy drużyny przeciwnej. To był gość z dynamitem w nodze! Zarazem był jednak solidnym obrońcą. Obrońcą, który strzelił dla Barcy tyle bramek (106), że prześciga niektórych wielkich napastników. Żywa legenda i nie jest to przesadzone określenie.
Tylko Puyola wyżej cenię w swoim osobistym, pewnie niezbyt obiektywnym rankingu.
Trochę mi szkoda Holendra, że akurat teraz będzie budował Barcelonę. Bo najprawdopodobniej po przyszłym sezonie nowe władze się z nim pożegnają.
Jednak uważam, że to idealny kandydat do przeprowadzenia "wietrzenia szatni". Kto jak kto, ale Ronald ma status i chyba charakter, aby być tym pierwszym, który rozpocznie proces restrukturyzacji, "odświeżenia" klubu.
Mocno trzymam kciuki za Koemana!
0
@Stoiczkow wy koledzy od wódeczki widzę
3
@Joe_Pesci Ja to może nie, ale Pan piłkarz z mojego awatara, pewnie jak najbardziej.
2
@Stoiczkow o to mi chodzi :D
0
@Stoiczkow moze byc idelany a moze za bardzo popłynąć. Idealny to on by byl po Enrique zeby uloayc zespol wtedy a niekoniecznie teraz zeby wcielac sie w role zlego wuja.Tym bardziej jesli mimo wszystko bedzie dzialal na pasku Bartomeu
0
@FDJ Mam podobne obawy do twoich. Dlatego zaznaczyłem, że trochę mi szkoda, że jest wystawiony w tak trudnym okresie. Jednak jeżeli nie on to kto? W Barcelonie, tak jak w Ajaxie, bardzo ważny jest status osoby, jej dokonania, jej cv. Czasami dla kibica może to być irytujące, ale to zasada, którą te kluby się kierują od dekad. Sam często krytykowałem zarząd Ajaxu za zbytnie przywiązanie do pewnych formuł zachowania na rynku transferowym, menadżerskim. Barca jest podobna, tylko na inną skalę. Pozostaje mi trzymać kciuki za Koemana!
0
@Stoiczkow w najgorszym wypadku wyjdzie tak ze i niektorzy obecni pilkarze na tym straca i sam Koeman bo jego rewolta zakończy się całkowita porażka. Poczekamy zobaczymy. Na cuda nie licze, niech pozegna kilku zawodników kilku ogra z Puigem na czele i za rok zostawi nowym wladzom opcje czy powinien zostac a jeśli nie zostanie to chociaz druzyne z kilkoma ogranymi mlodymi zawodnikami jak Van Gaal.
0
@FDJ Ja również nie liczę na cuda, jednak chyba widzę szklankę bardziej do połowy pełną niż Ty, zachowując podobne obawy z tyłu głowy.