La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1630 Culés

konto usunięte

2

Na pewno wielu kibiców po odejściu Messiego, już przestanie kibicować Barcelonie, a ci co mają ten klub w sercu zostaną. Przyszedł w końcu ten czas, kiedy naszą legende trzeba pożegnać. Zawsze będe Messiemu wdzięczny za wszystko, najlepszy pilkarz w historii. Teraz czas na nowośc, na rewolucje. Może odejście Messiego będzie dla nas dobre? skończy sie gra pod Messiego. Czy Koeman naprawi i ułoży gre? nie sądze (a jeśli tak to trzeba czekać z 2-3 lata, ale mam nadzieje, że się myle)

Musimy się powoli nauczyć z tym żyć. A co do Bartomeu. Jest zwykłą kreaturą i szkoda śliny na niego.

0

@Marcel99 Tu nie chodzi o samo odejście Messiego, tylko o to, że mogło do niego nie dojść gdyby nie ten cap Bartomeu i jego świta. Raczej każdy kibic wyobrażał sobie Messiego w meczu pożegnalnym, w glorii chwały a nie po 3 z rzędu blamażu w LM, w dodatku 2-8 z Bayernem i z całym tym smrodem z zarządem. Wciąż mam nadzieję, że zostanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?