La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1445 Culés

1

#PYTANIE
A co jeśli Bartomeu poda się do dymisji, będą przedterminowe wybory i wygra Font, który powiedział, że "Koeman nie będzie jego trenerem"? Wywalą go zanim zacznie? Śmiesznie to brzmi, ale sytuacja z dymisją Barto jest co raz bardziej możliwa, a Font to chyba główny kandydat na zmianę na stołku.

0

@Fenelon Wyborów nie będzie w ciągu kilku dni. To raz. Koeman spokojnie może pracować - czemu ktokolwiek miałby go teraz zwalniać? To nie miałoby sensu. Nowy zarząd będzie miał sporo czasu aby poukładać sprawy w klubie a decyzję podejmie na podstawie wyników jakie Koeman osiągnie.

0

@Azi Odnoszę sie do słów Fonta, który powiedział że jak będzie prezesem, to nie widzi w swoich planach Koemana, ale mówił o tym w kontekście marca/kwietnia, a tu nagle gunwo wybiło i pytanie czy objęcie sterów nie zostanie przyśpieszone?

0

@Fenelon W marcu są wybory a prezydent zacznie kadencję latem a więc trener (wtedy nie było pewne że to będzie Koeman) dostałby i tak cały sezon. Nie mógł przecież przewidzieć tego co się wydarzyło dzisiaj.

0

@Azi A jeżeli Barto zaraz poleci, to do marca (kiedy mają się odbyć wybory) klub nie będzie miał sternika lub będzie go prowadzić wiceprezydent?

0

@Fenelon Nie mam pojęcia. Ale Bartomeu mam już tak serdecznie dość że jest mi to szczerze obojętne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?