La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 829 Culés

konto usunięte

8

Mi tam się to podoba :) jeżeli to ma być nowa epoka to na całego. Mam nadzieję, że za Leo chociaż zgarniemy jakieś sensowne pieniądze, na pewno z pensji i wzmocnimy kilka pozycji. Jest to legenda ale jego zachowanie jako kapitana pozostawia wiele do życzenia. Zarząd jest nieudolny, to prawda ale faksem wysyłać info, że "Ja to już nie trenuję" jest lekko nieodpowiednie. Po przegranym meczu LM również obrażony i zero odzewu, wyjaśnień. Jesteśmy świadkami nowej epoki - Messi, Suarez, Umtiti, Rakitic, Vidal - out. Busi i Pique zmniejszenie roli w zespole. Ściągnąć tylko dobrych zawodników i jedziemy z tym - ja wierzę, że się uda - inaczej nie kibicowałbym Barcelonie.

0

@culesjasiules no, już wsmocniliśmy po Neymarze - do dziś widać efekty. Cały świat będzie wiedział, że mamy te pieniądze i wywindują ceny.

Odejście Leo w takim momencie i w taki sposób w żaden sposób nie przysłuży się Barcelonie i będzie rysą na historii tego klubu, jakiej nigdy nie zatrzemy.

0

@PJ777 dlatego najlepiej negocjować sprzedaż poprzez wymiane zawodników. Jest wielką legendą Barcelony, dlatego trzeba pozwolić mu odejść jeśli tego chce. Chociaż sposób pozostawia wiele do życzenia.

0

@wyrek No jasne, że zostawia. Ale ja obwiniam tylko i wyłącznie zarząd. Z resztą przeraża mnie fakt, że to oni będą negocjować odejście Leo. Czuję, że wykonają tragiczne i kretyńskie ruchy, bo dotychczas tylko takie wykonywali.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?