La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

1

Jeżeli Leo chce rozwiązać swój kontrakt i odejść za darmo to się na nim zawiodę.
Ja nawet rozumiem to, że chce odejść. Jest najlepszym piłkarzem w historii, dał Barcy mnóstwo goli, pucharów, i trofeów i piłkarsko nie powinno mu się nic umniejszać ani zarzucać.
Może czuję się tu zmęczony i ma dość tego zarządu, ale on chcę zostawić Barcę kompletnie na lodzie, i tu nie chodzi o Bartomeu czy zarząd, oni i tak zaraz polecą. On chcę zostawić w trudnej sytuacji cały klub który dał mu wszystko.
Przecież Messi doskonale zna swoją wartość i powinien wiedzieć, że nawet jeżeli naprawdę już nie widzi siebie w Barcelonie to da się tak rozegrać żeby City zapłaciło to 100-150 mln.
Jeżeli rozwiąże swój kontrakt to nigdy nie postawię go obok takiego Iniesty czy Puyola

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?