- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1520 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1520 Culés
7
My, kibice Barcy rozumiemy decyzje Messiego i w pełni (albo w większości) ją popieramy, bo znamy klub od podszewki i wiemy co się tutaj odwala. Ale ale, kibice innych drużyn, osoby nie związane z Barceloną? Nazwą Leo tchórzem, który uciekł po porażce z Bayernem, porównują to do ucieczki z Argentyny. Wielka szkoda, że tak to się potoczyło i odbije się na wizerunku Leo, bo już widziałem jakies głupie porównania z odejściem CR po wygranej w LM. Smutek i żal przepełnia człowieka jak sobie wyobrazi te umniejszanie Messiemu stada niedoinformowanych kretynów, którzy nie znają problemu a będą powielać ten bełkot na cały świat.
1
@kuz A wystarczyło wyjść na konferencję i to wyjaśnić. Tak niewiele a jednak tak wiele
0
@kuz Co ty gadasz jak ludzie tu piszą że Messi jako kapitan i legenda powinnien już któryś rok z rzędu taplać się w tym gów** razem z Bartkiem i się szeroko uśmiechać bo inaczej to się na nim zawiodą XD
0
@Kacper1432 Sam jestem trochę zawiedziony i smutny, wiadomo, ale rozumiem decyzję. Nie do końca o to mi chodziło.
2
@Bykunn Dobrze że Messi już jest w City po prezentacji i już wiemy że odszedł od Barcy bez słowa tylnymi drzwiami i możemy już napisać to co ty napisałeś, inaczej byłoby to chyba idiotyczne sugerować że nic nie powiedział w momencie gdy nic nie wiadomo
0
@Kacper1432 Przecież wszystkie posty od wczoraj wieczorem są przy założeniu że to prawda... To trzeba pisać? Podkreślam przy założeniu, nie przy pewności
0
@Bykunn Czyli piszesz to przy założeniu że Messi odejdzie i na pożegnanie nie powie nic kibicą tylko da zdjęcie na Fejsie z podpisem "Dziękuje wszystkim kibicą Barcy"? Ok, to wiele tłumaczy
0
@Kacper1432 Piszą to na podstawie obecnych informacji. Bo jeśli to jest prawda to już żadne wystąpienie tego nie naprawi.
0
@Bykunn Nie naprawi czego?
0
@Kacper1432 Nie naprawi tego w jaki sposób załatwia kwestię odejścia. To się powinno zacząć od przeproszenia za spieprzony sezon w imieniu swoim jak i drużyny (jak na kapitana przystało!) i zakomunikowaniu kibicom swojej decyzji i krótkim wyjaśnieniu. Potem można się z Bartomeu dogadywać.