La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1520 Culés

5

Śmieszy mnie ogólnie to że Messi odchodzi bo ,, kryzys " .
Nie jeden klub dałby się pochlastać za taki kryzys . Jasne , trzeba zrobić rewolucje w składzie i odstawić starą gwardię ale każdy klub przez to przechodzi . Zagraliśmy jeden z najsłabszych sezonów w ostatnich latach a i tak brakło jedynie 5 punktów do zdobycia La Ligi a w Lidze Mistrzów odpadliśmy w ćwierćfinale.
Przyszedł nowy trener , młoda krew w postaci nowych piłkarzy i bedzie tylko lepiej .
A kadry nie mamy takiej złej , mamy ter Stegena , Lengleta , Albe , De Jonga , Messiego , Dembele , Griezmanna , Coutinho , młodego Fatiego czy Puiqa . Kilka dobrych transferów i walczymy znowu o wszystko w przyszłym sezonie . Nie ma aż takiej klęski żeby odchodzić z podkulonym ogonem .

Ale jeśli Koeman powiedział Messiemu że koniec z przywilejami i chodzeniem sobie po boisku to bardzo się z tego cieszę bo był to powód przsz który nie byliśmy w stanie rywalizować z dobrymi ekipami na równym poziomie .

1

@ShawnC Od 5 lat nie jest źle, masz racje, źle to dopiero będzie

0

@Kacper1432 zle wygląda nasza gra ale wyniki były, mistrzostwa nie wygrywa się grając źle cały czas .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?