- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 730 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 730 Culés
2
Jesus + 100 mln byłoby naprawdę niezłą ofertą. Za kwotę można byłoby kupić Upamecano i lewego obrońcę. Myślę, że byłby to koniec naszych ruchów na rynku transferowym.
2
@SeeleyBooth 100 Jesus + Garcia
2
@SeeleyBooth taki ten Upamecano, lekko przereklamowany.
1
@SeeleyBooth Otóż to, myślę że to jest optymalna cena za Messiasza na ten moment ^^
1
@SeeleyBooth To już bym wolał żeby nie kupować Upamecano, a niech City dorzuci Garcię. Wtedy można kupić tego Van de Beeka i kogoś tam jeszcze.
2
@Gaucho lekko mocno ale to LR jeden bdb mecz i już ma przyjść do nas.
2
@JimMorrisonFCB Tylko po co nam VdB? Uargemuntuj proszę.
0
@SeeleyBooth Potrzebny nam mobilny i dość silny box to box. De Jong gra bliżej defensywy, a Pjanić do mobilnych nie należy.
0
@SeeleyBooth pewnie dlatego, że Koeman go chce. Ciężko byłoby go zmieścić tym bardziej, że dołączy Pjanic i pewnie będziemy grali 4-2-3-1. Ale jest na to szansa, musieliby jednak odejść tacy zawodnicy jak Rakitic, Vidal, Sergio, Roberto i Alena. Wtedy zostajemy z de Jong/Pjanic - van de Beek/Puig/Monchu.
0
@JimMorrisonFCB Rolę box to box pełnić może Sergi Roberto. Ciężko będzie zmieścić w jednym zespole de Jonga, Pjanica, Puiga, Pedriego, Coutinho, Alene, być może Monchu (on też chyba z profilu box to box, proszę o sprostowanie jeśli się mylę @ViscaBarca123 ).
0
@SeeleyBooth Sergi Roberto i box to box.. No chyba, że Koeman założy mu butle z tlenem ;)
0
@SeeleyBooth Sergi Roberto raczej nie da rady na tej pozycji, poza tym potrzebujemy kogoś lepszego. Wydaje mi się, że Alena odejdzie i jakoś by to wtedy może się pomieściło. Wątpię też (niestety), że Monchu zostanie.