La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 737 Culés

6

To bardzo nielojalne, aby w takim momencie naciskać na transfer. Nie mogę bronić takiego zachowania - oznajmił.



- To niesamowite, że fani Barcelony dowiedzieli się z argentyńskich mediów, że Messi wysłał faks do Barcelony z prośbą o transfer. Messi pokazał, że nie jest liderem - dodał.



- To koniec jego tyranii w FC Barcelonie. Messi nie był liderem, ale narzucił pewne zasady w szatni. I byli tam zawodnicy, którzy cierpieli z tego powodu. Josep Maria Bartomeu zasłużył na taki los, ponieważ rządził Barceloną, bojąc się Messiego. Karmili potwora, a potwór ich zjadł

Juanma Castano dla El Partidazo


konto usunięte

5

@Dawid66 dlatego narkotyki są nielegalne moje drogie dzieci

2

@PrinceDamon Ostatnia wypowiedź przecież jest prawdziwa. Sami pozwolili Messiemu rządzić, a on poczuł się aż za pewnie

3

@PrinceDamon Powiem ci że kilka zdań w tej wypowiedzi jest trafione w punkt ;) Trzeba być ślepcem żeby nie widzieć że messi trzęsie klubem

konto usunięte

1

@Dawid66 100% prawda

0

@Dawid66 Pamiętajmy, że mówimy o zawodniku który natrzaskał tutaj ponad 600 bramek :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?