- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1047 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1047 Culés
13
Biedny Bayern.
Zamiast analizować, co i jak u nich zagrało, a zagrało praktycznie wszystko, to cały piłkarski świat śledzi, co zrobił Messi, co zrobił jego ojciec, czy był akurat w Argentynie, w Manchesterze czy w sklepie po bułki.
To tylko pokazuje, z jak niesamowitym zawodnikiem mamy do czynienia. Ziemia nieprędko wyda kolejnego, tak wspaniałego zawodnika.
Ale ja mimo wszystko, przez tą ciągnącą się telenowelę robię się coraz bardziej obojętny. Odejdzie - źle, nie odejdzie - jeszcze gorzej. Odejdzie - dobrze, nie odejdzie - jeszcze lepiej.
Niech to się już kończy ;D.
Miłego piątku Wszystkim ;)
3
@VamosRakieta Pomyśl jakie konsekwencje będą jak odejdzie. Każdy zacznie sobie życzyć za zawodnika 2x tyle. Tak jak było po odejściu Neya.
4
@VamosGirl zależy od $ jakiego dostaniemy, dla mnie nie powinni kupować żadnego zawodnika jeśli dostaną Jesusa o ile w ogóle go dostaną.
2
@VamosRakieta Czyli wychodzi na to że jak odejdzie to odejdzie
2
@VamosRakieta tak poza tym Sevilla czeka.
1
@Ghotti @VamosGirl macie też trochę racji ;D.
1
@Ghotti o ile dostaną, kwota z klauzuli Martineza 111M to będzie promocja z tego co kluby zaczną z Nas drzeć.
0
@Ghotti spokojnie, nie ma pośpiechu ;D
0
@Prezes_sycylijczyk no na to wychodzi tak paradoksalnie ;D
4
@VamosGirl podobno już wygasła ;) dlatego mówię nie kupować nikogo ta kadra ma 30+ zawodników z 10 jest do sprzedaży/wypożyczenia i tak naprawde potrzebujemy tylko napastnika i taki Jesus rozwiązuje ten problem, albo Dembele, cena za tego przeciętniaka Lautaro jest kosmiczna niech go sobie Inter zatrzyma.
2
@Ghotti Pamiętam jak My mieliśmy bana i nikogo nie sprowadziliśmy, to jest rozwiązanie, ale trzeba to powiedzieć zarządowi ..
2
@VamosGirl Zobaczmy na Chelsea ban, 100mln z Hazarda, 70 za Moratę, czy teraz przepłacają? Wątpię. Może ten Chilwell bo 55mln za LB to gruba przesada, ale to angol wiec cena +10-15mln do góry.
3
@Ghotti Oni to zrobili świetne transfery i ten Sarr.
3
@VamosGirl Można? Można. Sarr to tylko biznes, no name którego nikt nie znał z kibiców na świecie no dobra większość ;) , zaraz go wypożyczą i sprzedadzą coś jak my z Miną czy teraz próbujemy z Todibo.
0
@Ghotti @VamosGirl Chelsea niesamowite okienko zaliczyła.
I bardzo mnie to cieszy ;D
2
@VamosRakieta a mnie nie. Znajomy fanatyk + że jest bucem im kibicuje oby to nie wypaliło i niech dostają łomot od każdego :D grunt żeby Kepa został.
1
@Ghotti o Ty draniu ;D
1
@VamosRakieta mów mi tak jeszcze mrauuuuuuuuuuuuu
1
@Ghotti (: