La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1799 Culés

konto usunięte

3

Ale ładnie poleciał Onar w klasycznym stylu. Prawda jest taka, że moda na kastrackie przyśpiewki, czy nawijanie o pieniądzach rodziców przeminie, a klasyczny styl jest ponadczasowy.


13

@LuisSalvano "ćpałem piłem biedny byłem, tera mam hajs bo zarobiłem" tak za to można streścić 90% "oldschoolodowych" ponadczasowych kawałków xD

2

@Striker w patologi wychowany na ulicy policji nigdy nie sprzedany xd

konto usunięte

0

@Striker Zależy, kto jest autorem. Bardzo fajne kawałeczki mają takie składy jak Fenomen, czy Endefis, które niestety już nie istnieją. Onar akurat nie słynął z nawijania o jakiejś patologii. Polecam sprawdzić jego płyty, czy to solowe, czy w duecie z Pezetem (Płomień 81).

0

@Striker Cieszmy się, że rap, jak wszystko, się rozwija i typy jak onar czy inny paluch odchodzą w niebyt.

0

@LuisSalvano Każda szkoła ma swoje perełki, które będą nieśmiertelne. Newschool to nie tylko braga i nawijanie o pieniądzach starych, chociaż przyznam że tego mnóstwo ostatnio ^^

2

@BorzyKrzys Nie no ja uważam, że zarówno dla tych "starych klasycznych" i na "kastrackie przyśpiewki" jest miejsce i wszyscy znajdą swoich odbiorców :) Muzyka to jest ostatnia rzecz o którą ktokolwiek powinien sie spierać.

konto usunięte

0

@Mario96w Treść to jedno, ale sposób jej przekazywania zupełnie mi nie leży. Zauważ jak krótkie zwrotki są w obecnych kawałkach. Między jednym a drugim zdaniem potrafią robić strasznie długie przerwy. Momentami ciężko odróżnić, czy to rap, czy recytacja...

0

@LuisSalvano Rap z definicji jest melorecytacją. Całą tę dyskusję można podsumować refrenem Palca z Nowego Trueschoolu.

0

@Striker no fakt, niech każdy słucha czego chce. Tylko potem niech nie pisze o kastrackich przyśpiewkach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?