- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1799 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1799 Culés
3
Ale ładnie poleciał Onar w klasycznym stylu. Prawda jest taka, że moda na kastrackie przyśpiewki, czy nawijanie o pieniądzach rodziców przeminie, a klasyczny styl jest ponadczasowy.
13
@LuisSalvano "ćpałem piłem biedny byłem, tera mam hajs bo zarobiłem" tak za to można streścić 90% "oldschoolodowych" ponadczasowych kawałków xD
2
@Striker w patologi wychowany na ulicy policji nigdy nie sprzedany xd
0
@Striker Zależy, kto jest autorem. Bardzo fajne kawałeczki mają takie składy jak Fenomen, czy Endefis, które niestety już nie istnieją. Onar akurat nie słynął z nawijania o jakiejś patologii. Polecam sprawdzić jego płyty, czy to solowe, czy w duecie z Pezetem (Płomień 81).
0
@Striker Cieszmy się, że rap, jak wszystko, się rozwija i typy jak onar czy inny paluch odchodzą w niebyt.
0
@LuisSalvano Każda szkoła ma swoje perełki, które będą nieśmiertelne. Newschool to nie tylko braga i nawijanie o pieniądzach starych, chociaż przyznam że tego mnóstwo ostatnio ^^
2
@BorzyKrzys Nie no ja uważam, że zarówno dla tych "starych klasycznych" i na "kastrackie przyśpiewki" jest miejsce i wszyscy znajdą swoich odbiorców :) Muzyka to jest ostatnia rzecz o którą ktokolwiek powinien sie spierać.
0
@Mario96w Treść to jedno, ale sposób jej przekazywania zupełnie mi nie leży. Zauważ jak krótkie zwrotki są w obecnych kawałkach. Między jednym a drugim zdaniem potrafią robić strasznie długie przerwy. Momentami ciężko odróżnić, czy to rap, czy recytacja...
0
@LuisSalvano Rap z definicji jest melorecytacją. Całą tę dyskusję można podsumować refrenem Palca z Nowego Trueschoolu.
0
@Striker no fakt, niech każdy słucha czego chce. Tylko potem niech nie pisze o kastrackich przyśpiewkach