La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

0

Na kogo zagłosowalibyście w nadchodzących wyborach prezydenckich w Barcelonie? Chodzi o kandydatów potwierdzonych jak i tych, którzy prawdopodobnie wystartują. Ja osobiście zagłosowałbym na Joana Laporte.

konto usunięte

3

@DonAndrzejos Nie mam pojęcia, bo nie znam kandydatów, ale na pewno nie na kogoś namaszczonego przez Bartomeu & Rossela

1

@DonAndrzejos popieram ale myślę żę jego świetność była też spowodowana Guardiolą

konto usunięte

1

@DonAndrzejos Wiadomo, że na Laportę :)

0

@LuisSalvano piona :)

0

@Barcza223 to prawda, ale facet miał nosa do ludzi.

0

@Bamboleo i tutaj pełna zgoda :)

1

@DonAndrzejos Nie ma sensu teraz decydować bo żaden z kandydatów nie przedstawił jeszcze projektu sportowego, a tylko przekrzykują sie hasełkami kto kogo zatrudni na trenera.

0

@Striker to prawda, ale jednak gdzieś między wierszami można wyczytać pewna wizje poszczególnych osób

0

@DonAndrzejos Szczerze mówiąc Laporty nie lubię, ale facet ma chyba najlepsze kontakty w środowisku bo od lat w tym siedzi i ściągnąłby moim zdaniem najlepszych ludzi do dyrekcji sportowej.
Font to straszny populista ale też ma wbrew pozorom świetne kontakty, między innymi jest bliskim przyjacielem z dyrektorem naczelnym Manchesteru City Ferranem Soriano, który był wiceprezydentem Barcy własnie za kadencji Laporty.
Tylko te dwa nazwiska biorę pod uwagę, bo znajomość środowiska i możliwość dotarcia do fachowców to najważniejsza rzecz, a reszta kandydatów jest raczej anonimowa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?