- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1440 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1440 Culés
0
Luis ma ważny kontrakt i jeśli Barca chce go rozwiązać, to muszą mu zapłacić 25M, i nie sądzę, że Suarez zgodzi się na jakieś polubowny układ, po tym wszystkim co się teraz dzieje i w jaki sposób został poinformowany, że jest persona non grata. I będzie miał rację. Luis nie jest dziś zawodnikiem tym samym co jeszcze chwile temu, ale szacunek mu się należy za to jak wielki ma wkład w sukcesy klubu. Nie można go potraktować jak śmiecia, zwinąć i wyrzucić do kusza.
5
@Pilka_jest_okragla idąc twoim tokiem rozumowania Barcelona powinna każdego prosić na kolanach o odejście mimo, że od kilku lat nie wykonuje swoje pracy na wymaganym poziomie.
0
@bartekvisca Na kolanach nie, ale na rękach. A tak na poważnie, to co, ma się pozbyć 25M, bo dziś go nie chcą? Kontrakt jest i trzeba go respektować, sami mu go dali i podpisali. Jeśli w nim nie ma specjalnych klauzuli odnośnie jego gry, które pozwalają klubowi rozwiązać kontrakt, to mogą pocałować żabkę w łapkę.
0
@Pilka_jest_okragla kontrakt jest za wykonywanie swojego zawodu w następnych sezonach , więc żeby dostać te pieniądze trzeba wykonać swoją robotę w następnych latach . Więc nic mi sie nie należy z góry.
0
@Pilka_jest_okragla nie zapominajmy że Luis razem z Messim i innymi jest odpowiedzialny za porażkę 8:2 zarabiał ogromną kasę.Piłkarze Bayernu tyle nie zarabiają a wygrali LM.On nie zarabia na siebie w tej chwili ma 2 kontuzje kolana i druga była gorsza..Nie jest wstanie pracować pełny sezon.Gdyby nie pandemia i strata 200 mln ok klub może go uhonorować ale jest problem i sam powinien odejść z klubu.