La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1476 Culés

0

No to witam po baniku. Co do potencjalnego odejścia Leo - dziwią mnie ci, co piszą, a niech idzie, a co tam, a będzie życie po nim. Guzik prawda. Tacy zawodnicy zdarzają się raz na kilka pokoleń. To zwyczajny geniusz i tyle. Zatem nikt go nie zastąpi. Jest klauzula czy nie? No jest. 700 milionów. Niech ktoś wpłaci i wtedy Leo może iść. Ma ważny kontrakt, szanujmy się. Neymara przytrzymali i spokorniał przez rok, doszedł do finału LM, nie słychać żeby się gdzieś ruszał. To trzeba zrobić i tutaj. Wytransferować z Klubu zawodników nic nie wnoszących, kogoś dokupić i z nowym trenerem może coś ruszy. Jak będzie wszystko dobrze zmieni zdanie do czerwca. Jest to bardzo prawdopodobne.
A co do wymian i dopłat, nie nie nie i jeszcze raz nie. Taki Garcia, Jesus i Silva plus kasa to jakieś 35% wartości Leo. I to nie tylko chodzi o wartość sportową, ale marketing, wizerunek Klubu i tak dalej.
Niech dadzą 100 melonów plus Jesusa plus KdB. Wtedy można zacząć rozmowy. Ale przecież nie dadzą. I o to chodzi.
VeB

3

@blaugrana_36 Wartość sportowa Messiego z każdym rokiem jest coraz niższa, a więc to samo tyczy się wartości medialnej. Jest już dużo zawodników wycenianych wyżej od niego. To co piszesz to są pobożne życzenia małego dziecka, które wierzy, że jego idol będzie zawsze warty najwięcej i po nim nie będzie niczego.

0

@Bykunn To zobaczysz jak Zespół będzie funkcjonował bez niego. Oj cienko to widzę.

2

@blaugrana_36 zespół z nim też nie funkcjonuje

3

@blaugrana_36 No zobaczysz. Gorzej funkcjonować niż teraz się nie da. Da się osiągać gorsze wyniki sportowe, oczywiście, ale gorzej funkcjonować raczej jest niemożliwe

konto usunięte

0

@blaugrana_36 no teraz jest wybitny ten nasz zespół z Messim ewidentnie.

0

@Ghotti Chodzi o to, żeby nowy trener zbudował zespół, który z Messim w składzie znów wróciłby na szczyt.

konto usunięte

0

@blaugrana_36 kompletna przebudowa zespołu nas czeka która potrwa 1/2/3 sezony na którą nie ma kasy a Messsiemu zostały 2-3 sezony na wysokim poziomie ... To mija się z celem. Chce niech odejdzie lepiej teraz za $ niż za rok za darmo.

1

@Bykunn Ale jako zawodnik Barcelony będzie miał lepszy overall w FIFIE niż w innym klubie i o to ten cały ból ;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?