La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

1

Zdaje się, że City gra na aferę "z niewolnika nie ma pracownika", czekając aż między Messim a klubem zrobi się taki syf, że będą musieli go sprzedać i to na warunkach zbliżonych do tego co zaoferuje MC.

0

@RosjaninBut przybyli ze swoimi śmierdzącymi ropą dolarami i poprzewracali do góry nogami caly pilkarski swiat. Jak ten wytwor z Manchesteru tak i ten katarski paryz. Cale szczescie ze od lat same te pieniądze niczego nie wygrały w Europie.

konto usunięte

0

@LukaszJ Messi pójdzie do City i zobaczysz jak szejki wygrają LM. Mam wrażenie, że Leo to ostatni element, którego brakuje w błękitnej części Manchesteru.

0

@FranzMaurer oby nie . Nie chodzi tu o chora nienawiść lecz wiarę w to ze pieniądze nie graja . Nadal stoję przy stanowisku ze woli wygranej nie da się kupić. Najlepsze przykłady to Liverpool i Olimpic Lyon w lidze mistrzów. Sevill w lidze Europy. Te 2 ostatnie drużyny wydają w dekadę tyle co my w rok ...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?