- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1615 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1615 Culés
8
https://natemat.pl/318823,krakow-furgonetka-z-homofobicznymi-haslami-z-eskorta-policji
O kawusia to ciężarówki są już zarejestrowanymi zgromadzeniami xD Monty Python by tego nie wymyślił
6
@Bykunn Ojojoj, biedactwa nie mogły zablokować furgonetce przejazdu :D
0
@Bykunn
Ciężarówka to transparent 3D.
0
@covidout Ale nie zgromadzenie :D
0
@Bykunn ale jak na taki syf wydają publiczne pieniądze to jest ok xd
2
@Bykunn o nie, nie można blokować I niszczyć kogoś transparentu. Jak idzie parada równości też mnie obrzydza ale to już cacy. Hipokryzja. Obie strony to banda półmozgów która nie walczy o własne prawa, tylko o to żeby zabrać je innym.
0
@Bykunn
Transparent nie jest zgromadzeniem i sam się nie porusza.
1
@SiSenior A jakie prawa chcą zabrać innym na marszach równości? :D
Nie jest to w ogóle tematem. Ta ohydna ciężarówka nie jest zgromadzeniem oraz nie ma prawa jej ochraniać policja za publiczne pieniądze
0
@Bykunn I bardzo dobrze bandyci przynajmniej nie będą atakować.
1
@ArdoFCB To myślę, że każdą osobę z tęczowym elementem ubioru też powinien ochraniać patrol policji bo ataków było już dziesiątki. Czy tu już mogą sobie bandyci atakować?
1
@Bykunn Przecież policja ochrania marsze równości. A już inna osoba nie może nałożyć czegoś tęczowego? Co oni sobie tęczę zawłaszczyli? Już pewne osoby sobie pewien symbol zawłaszczyły i teraz źle się wszystkim kojarzy.
1
@ArdoFCB Nie, nie. Ta ciężarówka to nie jest żaden marsz ani manifestacja. Jeśli policja wysyła dwa radiowozy do ochrony tego syfu to może wysłać funkcjonariusza do pilnowania pojedynczych ludzi na ulicy.
Ale jaka inna osoba? Na ulicy dostają po twarzy przypadkowi ludzie, w imię walki z ideologią... Nikt się nad nimi nie pochyla, biedna jest ciężarówka
0
@Bykunn Widziałeś na pewno jak te margoty skaczą po radiowozach, to są ludzie niezrównoważeni psychicznie dlatego policja musi ochraniać, były wcześniej ataki to policja musi działać. Policja jest zbyt łagodna dla bandytów z pod jednej ideologii.
0
@ArdoFCB No masz rację, dla tych którzy hajlują w ich obecności bez żadnych konsekwencji
0
@Bykunn Hajlowanie to nie skakanie po radiowozie i wyzywanie policji czy szarpanie. I jednych i drugich powinno sie karać.
0
@ArdoFCB No masz rację, jest dużo gorsze bo prowadzi do gorszych konsekwencji. Ale tutaj się zgadzamy akurat. Te zachowania jak najbardziej powinny być ukarane. Tylko że nie słyszałem wypowiedzi, która by temu przeczyła.
0
@Bykunn chociaż by nie wiem, może odciąć kościół całkowicie z życia publicznego, wprowadzać jakieś obowiązkowe edukację w szkołach? Tak pierwsze z brzegu.
Jeśli była by to ciężarówka osób z Twojej komunistycznej strony to cieszyłyś się że wreszcie robią coś pożytecznego. Bo ochraniaja bezbronnych przed atakami.
0
@SiSenior Ale to nikogo nie pozbawia praw. Kościół nie ma nic wspólnego z życiem publicznym i nie ma prawa się w nie mieszać jako instytucja duchowa.
Tak gdyby to była "komunistyczna" (xD) ciężarówka to bym się cieszył bo nie byłoby na niej kłamstw