- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1423 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1423 Culés
2
https://x.com/AliTactics/status/1294531660097126403
Na taką perełkę trafiłem przed chwilą
Kyrie elejson , co myśmy wyprawiali w tamtym meczu to sie do pracy dyplomowej nadaje. A najgorsze jest to że takie akcje występowały też w innych meczach.
6
@sebo939 jak panowie piłkarze wola stać niż ruszyć dupe do piłki to nie ma co się dziwić ze nic nie wychodzi. Jeden pomocnik podbiega a dwóch stoi jak kołki xd
0
@sebo939 no co się dziwisz, De Jong chce trochę pograć, ale nie bo oni muszą stać, bo dobry wynik jest co nie? I jeszcze ta trzecia sytuacja gdzie trzech stoi obok siebie, MATS do Pique i po dwóch sekundach piłka do MATSA :D
A poza tym to wiedziałem że będzie przegrany mecz, kiedy po trzech sekundach Bayern sobie wbiegł i zabrał piłkę XD
0
@busquets5 My na tym poziomie LM nie powinniśmy grać teraz. Bo to jest jakaś prowizorka
0
@sebo939 można usprawiedliwić Ter Stegena ze grał z kontuzja kolana. Reszta zawodników bez komentarza. Busquets nie istnieje na boisku.
0
@sebo939 Boże Ter Stegen Wtf co on odpierniczal Chryste