- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1801 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1801 Culés
4
Kogoś serio dziwi że odpuszczamy VdB? Pisałem już nie raz w tym serwisie, że u Koemana młody był 4, a nawet 5 wyborem w linii pomocy. Każdy mecz z trudniejszym przeciwnikiem przesiedział na ławce, albo wchodził na końcówkę. Ronald dużo bardziej ceni Wijnalduma i De Roona.
Dla samego VdB też nie bardzo jest miejsce. To taki Paulinho z trochę lepszą techniką, ani nie jest to rozgrywający, ani drybling czy ostatnie podania nie są na jakimś wybitnym poziomie, gra w defensywie co najwyżej na średnim poziomie. Jego największą zaletą jest dobre wejście w pole karne, ma świetny timing i dobre wykończenie.
Serio taki gracz jest nam teraz potrzebny? To fajna wartość dodana do kadry, ale moim zdaniem najbliżej mu do Griezmanna, z całą pewnością nie jest to zawodnik na pozycję 6 czy 8. Ewentualnie jako ten najbardziej ofensywny w 4-3-3. Myślę po prostu że nie pasuje do pomysłu Koemana i ten go w ogóle nie brał pod uwagę, ale media podłapały że idzie rewolucja to z pierwszego lepszego młodego Holendra zrobili niby cel transferowy.
Tak jak mówię, wystarczy prześledzić ile VdB grał u Koemana by widzieć, że panowie raczej nie mają ze sobą "po drodze"
1
@messi564 true w 4231 średnio w 433 z FdJ i Pjanic byłby ok. Natomiast nie wiem gdzie miałby grać w utd.
0
@Ghotti United nie ma ławki. Tam jest Martial, Rash, Bruno i Greenwood, ale żaden z nich nie ma wartościowego zmiennika bo Jamesa czy Maty nie liczę. Nie ma bata by cała ta czwórka zagrała 50 spotkań w sezonie bez kontuzji więc myślę, że muszą zrobić 2-3 takie transfery jak właśnie VdB który byłby dobrą opcją albo za Bruno, albo obok Bruno w 4-3-3 jak wypadnie np. Pogba