La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1799 Culés

7

Podobno naszym priorytetem jest nie 23 letni Van De Beek, ale kolejny młody i obiecujący talent prawie 30 letni Wijnaldum. Bartomeu to chyba musi mieć niezły układa z jakaś firmą oferującą piłkarzom pakiety emerytalne ;)

0

0

@messi564 Ja nie napisałem, że jestem zwolennikiem VdB, bo zwracałem uwagę, na to, że bardziej potrzebujemy np napdziora, jednak z tej 2, to jasne, że wolę młodszego piłkarza, niż kolejnego 30 latka

0

@Pilka_jest_okragla wolisz piłkarza dla którego nie ma miejsca na boisku od zawodnika który był pierwszym wyborem Koemana w każdym meczu tylko dlatego że jest młodszy?
Może kupmy w takim razie Karbownika na prawą obronę za Semedo i za Albe niech Miranda wskoczy do pierwszego składu.
Zresztą jeśli VdB miałby tu grać to na pozycji Puiga więc argument że jest młodszy wiele dla mnie nie znaczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?