La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1380 Culés

konto usunięte

27

W ankiecie na głównej stronie ponad 19% osób biorących w niej udział (na ten moment) zaznaczyło, iż Barcelona powinna pozwolić odejść Messiemu za darmo. Serio? Chyba tym osobom przecieka dach i płyn mózgowy zamienił się z wodą miejscami. Przecież to jakaś niedorzeczność, żeby chcieć aby klub stracił min. 100 mln euro, gdzie i tak jest mega poszkodowany z tytuły koronawirusa. Taka moja opinia w temacie tych osób.

konto usunięte

3

@Kurkmen Demokracja to najgorszy system, ale nie wymyślono nic lepszego - Winston Churchill

konto usunięte

1

@Ghotti Najgłupsze co może być.

konto usunięte

1

@VenoM co Pan zrobisz jak nic Pan nie zrobisz, mogliby chociaż 100 mln dostać byłoby na jakiegoś cm i st

konto usunięte

1

@Ghotti no niestety, ale dobrze że to nie oni o tym decydują w tym wypadku.

konto usunięte

0

Za darmo, ale może za 2-3 lata.

0

@Kurkmen To totalna niedorzeczność respektować kontrakt i nie okazać szacunku najwybitniejszemu piłkarzowi w swojej historii przy zaistniałej sytaucji z Covidem. Jak ludzie tak mogą

konto usunięte

1

@Kurkmen ale prawie 2/3 myśli dobrze więc nie jest tak źle ;)

konto usunięte

0

@Kacper1432 gdyby była możliwość odejścia za darmo i prawnie wszystko byłoby ok, to najprawdopodobniej już by go nie było. Uwierz mi, że nie takie głowy jak moja czy Twoja siedzą i doradzają Messiemu. No tak oczywiście oddać za darmo, dorzucić w pakiecie najlepszych funfli, a potem zaorać Camp Nou i rozpocząć prowadzenie plantacji buraków.

konto usunięte

0

@ArdoFCB za darmo to za rok. Nie ma kompletnie sensu podpisywać nowych kontraktów. Wystarczy czasu w jednym klubie.

0

@Kurkmen Plyn mozgowy to sie wam zamienil.Nie potraficie uszanowac pilkarza ktory dal tyle radosci.

0

@Ghotti ten tekst Churchilla jest jednym z jego gorszych akurat. Ot choćby Republika, czy też Monarchia Absolutna jest lepsza od demokracji.
Jedynym krajem demokratycznym, który jakoś się uchował, jest Szwajcaria.

1

@lukaszbarca15 zgoda, co do zasady, ale nie oddanie go za darmo xD No na litość. Kontrakt jest ważny i o ile jestem za tym, by uszanować decyzje Messiego, to na pewno nie kosztem Barcelony ;)

konto usunięte

1

@lukaszbarca15 no tak, na pewno radością wypełnimy luki w składzie. A i ten piłkarz grał oczywiście za free, nie?

0

@Kurkmen Przeciez macie uwielbianego Bartomeu.On napewno cos wymysli.A i oczywiscie Barca nie miala zadnych korzysci z gry tego zawodnika?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?