- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1509 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1509 Culés
5
Już mam dosyć czytania ze Messi oczekuje tego oczekuje tamtego, niech wyda oświadczenie że odchodzi (jeśli ma jaja) i nie bawi się klubem bo żaden zawodnik nie jest ważniejszy niż cała instytucja. Co sezon chciał podwyżki by najlepiej zarabiać dostawał je, chciał martinio na trenera dostał go może to nie jest do końca wina zarządu a też po części wygórowanych oczekiwań Leo któremu zasług mnie umniejszam bo jest legenda i najlepszym zawodnikiem w historii ale mentalnie jest na poziomie piłkarza b klasy.
3
@Xxxbarca4ever Napisz do niego, skoro masz dość, a nie tu się produkójesz jakby to coś miało w sprawie zmienić.
0
@koziar nie rozumiesz chyba czym jest wyrażenie opinii. Skoro ci się nie podoba to po co komentujesz i prowokujesz.
1
@Xxxbarca4ever Ten gość nie ma żadnych jaj chlopie, daj spokój. Schowal sie w norze jak tchórz i to któryś juz raz.
0
@Xxxbarca4ever Wyraźnie napisałeś, że masz dość. Czyli przytłacza Cię to, sprawia, że czujesz się źle ewentualnie wnerwia. Skoro tak to Ci dałem poradę. Napisz do źródła Twojego problemu nerwowego a nie narzekania na anonimowym forum które są pustą gadką. Ewentualnym wyjściem jest też po prostu zaprzestanie czytania informacji na ten temat do momentu zakończenia sprawy, ewentualnie wizyta u psychologa.
0
@koziar daj mi numer do niego chętnie napisze, a nie wątpię w to że masz bo pewnie jesteś prawdziwym Polakiem i znasz się na wszystkim i wiesz wszystko.
1
@Xxxbarca4ever Ty wiesz wszystko. Jak wygląda sytuacja wewnątrz klubu i czemu Messi się tak zachowuje. Wiesz co czuje i czego chce, dlatego mówisz mu na anonimowym forum co ma robić. Pozdrawiam.
0
@koziar uważam że nie ma sensu z ludźmi twojego pokroju wdawać się w dalsza dyskusje która ewidentnie zmierza ku poziomowi twojej inteligencji czyli mniej więcej w okolice zera.
2
@koziar jak Ci się nie podoba opuść stronę. Dowidzenia
0
@Mroziu Mi się bardzo podoba.
1
@koziar to nie krytykuj innych za ich opinie
0
@Mroziu A Ty czytaj ze zrozumieniem.
0
@Xxxbarca4ever "iech wyda oświadczenie że odchodzi"
Przecież wydał :D
0
@koziar a ty się nie odzywaj więcej
0
@Mroziu Sam zacząłeś do mnie pisać a teraz mi piszesz, żebym się nie odzywał. Nie Ty o tym decydujesz, ani nikt poza administracja jeśli nie łamię regulaminu. Ignoruj, narazie.
0
@koziar zacząłem bo głupoty piszesz do innych