- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1782 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1782 Culés
2
dopoki jest Bartomeu , odpuszcze sobie ogladanie Barcelony na kolejny sezon.Ta druzyna mnie meczy odkad objal ja Valverde , az do teraz.Sa tak przewidywalni jak wiadomosci TVP lub Fakty TVN
Kiedys lubilem ich ogladac , wychodzac do pubu na ich mecze - czasy Laporty , to byly czasy.Mimo to uwazam ze tamta druzyna powinna osiagnac wiecej w LM. 2 tytuly za Guardioli to troche malo , ale i tak bylo dobrze
ale odkad przejal ja pewien Bask to po prostu nie szlo tego ogladac , meczylem sie ale od dluzszego czasu ogladalem do 60 minuty i potem juz wylaczalem , nie moglem na to patrzec.Czekam na nowego ,starego prezydenta.Jedyna osoba ktora moze nia zostac to Laporta.
nie piszcie mi tu o Foncie bo jego wypowiedzi i IQ sa na poziomie Rafala Trzaskowskiego
pozyjemy i zobaczymy
2
@RadekACCA no cóż, kibicem się jest, a nie bywa-bolą cię oczy od oglądania to nie oglądaj, ale pomyśl sobie ze większość kibiców to ludzie wspierający zespoły które pewnie przegrywają 50% swoich meczów, a trofea widzą co najwyżej na zdjęciach. Także czasem lepiej docenić to co się ma.
0
@busquets5 jestem kibicem i mam prawo wymagac czegos :) po prostu robie sobie przerwe.Wolisz ogladac dobry film czy slaby ? jesli mam wybor obejrzec slaby film lub zrobic cos pozytecznego to jednak wole zrobic cos pozytecznego :) meczy mnie ten zespol
" pomyśl sobie ze większość kibiców to ludzie wspierający zespoły które pewnie przegrywają 50% swoich meczów"
a co mnie to obchodzi - to juz ich problem , a nie moj:D
0
@RadekACCA Na podstawie czego masz prawo wymagać?
0
@mkord to jest powazne pytanie czy jaja sobie robisz ?
0
@RadekACCA Trzaskowski ma IQ większe niż 90% ludzi. To że coś ci się z nim tego nie podoba tego nie zmieni
0
@Kusco15 znowu Ty ?:)
0
@RadekACCA O, proszę. Nie wiesz czy wiesz ale ludzie głupi generalnie mają za głupich osoby inteligentne. Ot taki paradoks. Żeby zarzucać mu małe IQ trzeba mieć je małe samemu.
0
@Kusco15 nie zrozumiales sarkazmu w pierwszej wypowiedzi , ale czytanie ze zrozumieniem widocznie nie jest dla wszystkich. Trzaskowski ma wysokie IQ bo on zajmuje reke :)