La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1447 Culés

konto usunięte

5

Nie no ludzie dajcie spokój. Jeśli zawodnicy idą na rękę klubowi w sprawie obniżenia pensji ze względu na COVID, a później ten sam zarząd nie zgadza się na odejście Messiego, bo zapis w kontrakcie był inny, to jest to czysta hipokryzja ze strony zarządu. Piłkarze też mieli inne zapisy w kontrakcie co do kwoty jaką mieli otrzymywać. Stoję po stronie Messiego i nie chcę słuchać tych, którzy mówią że Leo miał czas na skorzystanie z tej opcji w czerwcu.

2

@BartqRKO cóż za absurdalne porównanie, jestem pod wrażeniem.

konto usunięte

4

@cat_r37 Nie widzę tu nic absurdalnego. Sezon wyglądał jak wyglądał i wszystko zostało przewrócone do góry nogami. Jeśli Leo miał taki zapis w kontrakcie do skorzystania po zakończeniu sezonu, to logiczne że w skutek pandemii wszystko się rozciągnęło. Klub chwyta się czego może, aby Messi nie odszedł.

0

@BartqRKO i klub robi wszystko zgodnie z prawem. Messi za to łamie zasady.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?