La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 957 Culés

3

Wcześniej nie wypowiadałem się na temat całej tej sytuacji z Messim, bo nie miałem definitywnego zdania, on sam też się jeszcze nie wypowiedział oficjalnie, więc ani nie byłem anty-Messi ani pro-Messi. Natomiast nie stawienie się na testach i najprawdopodobniej na najbliższych treningach (bo bez testów przecież nikt go nie wpuści) jest bardzo nieprofesjonalne. Nie spodziewałem się tego po Leo, bo niezależnie od tego czy odejdzie czy nie i w jaki sposób to się rozwiąże pod względem prawnym/finansowym, powinien zachować się na miejscu i z szacunkiem przynajmniej w stosunku do nowego trenera i kolegów z szatni, którzy przecież nie odpowiadają za działania zarządu i nic mu nie zrobili. Cała ta sytuacja jest jak dla mnie wyjątkowo smutna i rozczarowywująca, nie tak to powinno się wszystko ułożyć.

0

@XBlairrX

Jeśli uznał ze swoimi prawnikiami, że rozwiązał kontrakt, to nie za bardzo rozumiem w jakim celu miałby się tu jeszcze pojawiać. Przynajmniej w tym są na razie (i powinni być w dalszym ciągu) konsekwentni.

0

@covidout ale przecież w tym rzecz, że jeszcze nie rozwiązał. Dlatego ma na chwilę obecną takie same obowiązki, jak reszta zawodników FC Barcelony.

0

@XBlairrX

Nie rozumiesz. Klub oczywiście twierdzi co innego (i być może ma rację, nie mamy wglądu w zapisy kontraktu), ale o tym kto ma rację ostatecznie może zdecydować dopiero sąd, jeśli żadna ze stron nie ustąpi (na co aktualnie się nie zanosi) przyznając się tym samym do porażki swojego stanowiska. Z Neymarem kwestię premii za podpis rozstrzyga/rozstrzygnął sąd.

0

@covidout Laliga oficjalnie przyznała, że kontrakt nadal jest ważny i jego rozwiązanie może nastąpić po wpłaceniu klauzuli.
Poza tym skoro sytuacja, jak to mówisz, dalej jest niejednoznaczna i rozwiązać może ja sąd, a do tego daleko, to i tak powinien stawić się na testach, wojna prawna i finansowa z Bartomeu może toczyć się w tle, a tym samym Leo z szacunkiem, honorem i profesjonalizmem może uczestniczyć w treningach i testach.

0

@XBlairrX

LaLiga nie jest stroną w sporze, ale zapewne zna zapisy. Po prostu jest to kolejna opinia, jakich wiele w tym czasie. O tyle lepsza, że rzekomo poparta analizą treści kontraktu. LaLiga to nie sąd, więc niczego tu rozstrzygnąć nie może. Pod pistoletem mają Leona wyciągnąć z domu i za uszy zaciągnąć na boisko? Nie chce to nie, jeśli ma do tego prawo, to OK, a jeśli nie, to wcześniej czy później poniesie tego konsekwencje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?