La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 749 Culés

7





Pewnie, wszędzie już ten TVPis widzą niektórzy. Chłop robi sobie gale bokserskie, będzie może komentował reprezentację, czy tam eliminacje do pucharów lub LM, ale pohejtować trzeba.

0

@DonMatteo901 Jego to akurat jest za co hejtować, nie trzeba biedakowi dokładać :D

konto usunięte

8

@DonMatteo901 Borek za to pierwszy w tropieniu hejterow, może tez coś napisze do niego na insta, wypromuje sobie profil fotograficzny, a co

0

@DonMatteo901 Były "dziennikarz" GW ;)

1

@Bykunn No jest za co, ale komentowanie spotkań w TVP, czy bycie dziennikarzem sportowego działu gazety wyborczej nie powinno być atakowane politycznie.

Michał Pol był w gazecie wyborczej/Onecie, Radosław Nawrot jest w GW i jakoś nigdy nie myślałem o nich "no fajnie, tylko macie zmienić miejsca pracy, bo inaczej foh".

0

@Bykunn Że Borka?

0

@skubi99 No a nie? :D

1

@Bykunn No śmiać się czy tego typu rzeczy to może coś tam jest, ale hejtować to nie.

0

@skubi99 Nie no dobra. Oczywiście nie miałem na myśli tej żenady którą odwalił ten typ na facebooku. Tego to się nie da zakwalifikować jako zachowanie rozumnego człowieka :/ Miałem oczywiście na myśli zwykłą krytykę pana Borasa

1

@Bykunn Aaa no wiadomo krytykować to tak. Chociaż ja i tak za bardzo go lubię nawet na to.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?