La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

0

Panowie, jak jest w końcu z tą zmianą czasu ? ma być jeszcze tej jesieni czy jak ?

konto usunięte

1

@Messibestplayerintheworld Chyba miało nie być ale znając życie będzie. Zawsze mnie ch** strzela z tą zmianą czasu.

1

@Messibestplayerintheworld
Będzie zmiana czasu.
Być może ostatnia zmiana będzie na wiosnę 2021 ale to jeszcze nie jest w 100% pewne.

0

@Prezes_sycylijczyk Mi tam nie przeszkadza zmiana czasu.
Jeśli miałbym głosować czy chcę, aby zlikwidowali zmianę czasu, to głosowałbym , żeby dalej był zmieniany czas.

Dużo ludzi chce, aby podstawowym czasem był czas letni. Niektórzy nie zdają sobie sprawy, ze w zimie w czasie letnim o godzinie ok 8/8:30 wtedy byłoby ciemno. Mimo, że później robiłoby się ciemniej. Według mnie lepszą opcją jest, aby rano było jaśniej wcześniej niż później. Bardzo dużo ludzi przecież o godzinie 7/8 jedzie do szkoły, na uczelnie, do pracy i kiedy jest ciemno, to organizm też gorzej reaguje niż jak jest jaśniej. Oczywiście większość chodzi na 6 rano, to jest i tak ciemno. Ale w kontekście dzieci, młodzieży to jednak lepiej, aby chodzili do szkoły , kiedy jest jaśniej, a nie ciemniej. Dlatego jeśli chcą wprowadzić jeden czas, to niech to będzie ten zimowy.

2

@kibicsportu jak se wyobrażamy,że wracam do domu po robocie i jest ciemno już to mnie szlak strzela. Dla mnie ciemno mógłby być o 10 nawet

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?