- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1800 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
CLS63AMG
10
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1800 Culés
4
Moim zdaniem wygląda to całkiem solidnie, może poza Semedo: https://www.futbin.com/custom-squad-builder/view/78559 Jeśli Suarez odejdzie, to Griezmann bankowo będzie grał na tej pozycji, a Coutinho za nim. Depaya da się wyciągnąć za przyzwoite pieniądze, Fati sam nie ogarnie lewej strony.
6
@PatrychoO spoko ale w miejsce Depaya jednak wolę już Fatiego
3
@PatrychoO Też jestem zdania, że świetnie to wygląda + mamy dużo młodych talentów do ogrywania takich jak Puig, Fati, Trincao czy Pedri. Głowa do góry bo serio nie ma tragedii.
3
@ksobi jest jeszcze opcja, że Dembele grałby na lewej, a na prawej Trincao, ale bardziej przekonują mnie skrzydła Depay - Dembele.
2
@PatrychoO nie widzi mi się choćby z tego powodu, że Griezmann zawsze grał optymalnie dzięki silnej 9 obok siebie. W atletico z Costą czy Giroud w reprezentacji. Moim zdaniem on będzie się męczył sam na szpicy.
0
@PatrychoO Zobaczyłem Semedo na PO i już wiem, że nie wygląda to solidnie. ;)
0
@Ratamahatta tylko właśnie nie za bardzo widzę inne możliwości jak pogodzić Coutinho z Griezmannem, a myślę, że Koeman będzie chciał grać i jednym, i drugim. Najlepiej byłoby sprowadzić dziewiątkę, ale kandydatów brak.
1
@Ratamahatta Jak będzie robił tak jak Leo swego czasu czyli zostawiał tam miejsce wchodzącej Depayowi lub Fatiemu jak to było z Villą swego czasu to może być dobry pomysł.
1
@Lisek dlatego napisałem, że poza Semedo. Semedo, Roberto - jeden pies. Obydwaj nie ten poziom. Ale nie widzę żadnych szans na transfer prawego obrońcy w tym okienku.