La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1448 Culés

74

Jutro po 15:00 może być gorąco. Arthur Melo będzie miał prezentacje i konferencje prasową. Zobaczymy jak on będzie komentował działania Bartomeu. Neymar mówił skromnie, że ten prezydent to żart. Znając Arthura to może coś odpalić.

48

@BarcaInfo Samochodu to na pewno nie odpali :p

3

@justfootball odpali i to na podwójny gaz

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BarcaInfo Jakieś wieści na temat organizacji wotum? ruszyła maszyna?

1

@BarcaInfo Neymar zdecydowanie przesadził. Żarty to są śmieszne. A Bartomeu... no cóż.

0

@BarcaInfo niech Ferrari odpali lepiej nic nie poka,al przez 3 lata tutaj jeden dobry mecz z.totkami pamiętam

4

@MesQueUnClub_87 Tak. Nawet możesz jeśli jesteś Socios oddać głos we Warszawie.

konto usunięte

0

@BarcaInfo będzie tak gorąco, że się pewnie zesra

1

@BarcaInfo „Barcelona to już przeszłość. Teraz skupiam się na Juventusie, z którym chce zdobyć wszystkie możliwe trofea.”

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?