La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1447 Culés

konto usunięte

2

Odnoszę wrażenie, że klub umiejący sprzedawać zawodników zarobiłby na Rakiticiu, Suarezie i Vidalu całkiem przyjemne pieniądze. Chociaż mogę się mylić ze względu na ich kontrakty. Jednak to są cały czas zawodnicy mogący dać bardzo dużo najlepszym klubom. :)

1

@student97r Perez z takiego Suareza to wyciągnąłby minimum 30-40mln.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid Może jeszcze sprzedamy Suareza i Vidala za jakieś pieniądze, ale raczej nie za tyle. :)

0

@student97r wątpię, że za obu tyle weźmiemy :)

0

@student97r Barca umie sprzedawać, ale nie umie dbać o sprzedaż zawodników i nie umie zarządzać kontraktami. Ogrom pieniędzy jakie dostaje Suarez to przesada, mimo że w swoim czasie zasługiwał

1

@IronSanHybrid tak jak sprzedaje Bale i Jamesa?

1

@cat_r37 James odchodzi za 25 milionów do Evertonu. Jak na gościa, który od kilku sezonów jest rezerwowym, a dodatkowo ma swój wiek to dość ładna kwota.

0

@cat_r37 Bale to akurat ma kontrakt i nie chce odejść (w sumie mu się nie dziwię). Zawsze znajdą się wyjątki, ale nie powiesz, że RM oddaje graczy za czapkę gruszek.

0

@IronSanHybrid Hakimi za 40M? Reguilona chcą oddać za 20M. To nie jest czapka gruszek?

konto usunięte

0

@Oskar00 James ma tylko 29 lat ,a nie 33
co ty porównujesz.

0

@cat_r37 Obu podobno nie chce Zidane, a pandemia też robi swoje, wystarczy popatrzeć jak spadła cena np. Sane. My przeważnie oddajemy grajków darmo lub pół darmo Munir 1mln, Thiago 25mln, Traore 10mln etc. Powiesz mi, że Barcelona prowadzi dobrą politykę sprzedażową?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?