La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

3

Ja to mam nadzieję że nikogo nie kupimy, do wyborów został tylko sezon który moim zdaniem powinniśmy potraktować jak Chelsea rok temu: odważnie stawiając na młodych, a może akurat ktoś udowodni że zdecydowanie zasługuje na pierwszy skład. Zakupów Bartka już nie chce, a jak widzę że on ściągnął już Pjanicia i ściągnie Wijnalduma z którymi za dwa lata będzie problem jak z Vidalem i Rakiticiem to wolę ten sezon potraktować na luzie i poczekać na zakupy już z nowymi ludźmi za sterami

1

@Kacper1432 Pjanic to trochę specyficzny transfer,bo nie było dużo czasu,a trzeba było coś przyklepać.Jeżeli chodzi o Wijnalduma to ja do tej pory nie widziałem oficjalnego info,a jedynie domysły prasy takie w stylu: Barca zatrudniła Holendra na trenera to zapodamy kilka ,,newsów'' że chce zatrudnić kilku swoich rodaków.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?