La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

8

Najbardziej zastanawiające jest to, że nikt nie broni Leo i w sumie każdy unika tego tematu. Pamiętam jak odchodził Neymar i każdy mówić coś w stylu "mam nadzieję, że zostanie", a teraz nic. Pique milczy, Busi milczy, milczy każdy prócz Suareza i Vidala, którzy w sumie odchodzą. Rakitić daje lekki pstryczek w nos mówiąc, że dla niego pierwszym wyborem zawsze byłaby Barca.
Albo Leo ich o to prosił aby zachować milczenie, albo po meczu z Bayernem w szatni był taki ogień, padło kilka niestosownych słów z kilku stron i każdy rozszedł się w swoją stronę na wakacje z dość mocnych fochem.

konto usunięte

1

@messi564 Jak Pique znowu ma powiedzieć, że zostaje, a wiadomo, że nie został, to lepiej niech nic nie mówi

1

@messi564 De Jong powiedział, że ma nadzieję, że Leo zostanie.

4

@messi564 mogło tak być że za porażki Leo wini wszystkich tylko nie siebie zaznaczam "Mogło"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?